tabnakostan

تنها نسخه مقابله با سیلاب و خشکسالی
همیشه یک سوال اساسی مطرح بوده است که آیا هیچ راهی برای رام کردن و استفاده از این قدرت سرکش وجود دارد یا نه ؟ آنچه که در ادامه این مطلب می خوانید ، پاسخ به این سوال است که نمونه ای از یک راه علمی و کاربردی مقابله و مهار سیل را تشریح می کند .
تلخ و شیرین کارخانه قند یاسوج + فیلم
مدیریت ستاد اجرایی در عملیات بازسازی و نوسازی کارخانه قند یاسوج به گفته مدیر کل این ستاد یک اقدام واقعی اقتصادی در چهارچوب های معمول فعالیت یک واحد تولیدی خواهد بود و حتما با قدرت به چرخه تولید با حداکثر ظرفیت و حتی توسعه همراه خواهد بود .
قلم خبرنگار نباید موجب تنش و حساسیت در شهرستان شود/از پرداختن به حاشیه جلسات خودداری کنید
فرمانده نیروی انتظامی گچساران افزود: ما از خبرنگاران انتظار داریم به گونه ای عمل کنند که خدای ناکرده قلمشان موجب تنش و حساسیت در جامعه نشود و از نشر مسائل و شایعه پراکنی خودداری کنند .
انتقادی که به عمل رسید / پاکسازی تخصصی خانه مطبوعات!
عضویت قانونی تعداد زیادی از افراد که گاها گفته می شود به صورت خانوادگی به عنوان خبرنگار رسمی و ثبت شده در سامانه رسمی ثبت شده اند اما در دنیای حرفه ای خبر ، خبری از ان ها نیست و عملا زحمات تعداد معدودی از خبرنگاران پای کار را مصادره می کنند چیزی که نهایتا مدیر کل جوان فرهنگ و ارشاد اسلامی را مجاب به یک اقدام ضربتی در پی وعده روز گذشته خود کرد!
آنچه که در خطبه های نماز جمعه دهدشت مطرح شد
اسم رمز دشمن برای فشار بیشتر ! / خبرنگاران احترام قلم را داشته باشند رسانه حرمت دارد
امام جمعه دهدشت : خبرنگاران روابط عمومی دستگاه ها نباشند خبرنگار باشید و بی‌طرفانه قلم بزنید.سیاست‌زده نباشید، در بیان عملکرد مسئولان بزرگ‌نمایی نکنید، گاهی یک مسئول وظیفه خود را انجام می‌دهد، رسانه‌ها در قبال آن وظیفه بر مردم منت می‌گذارند، آن کار وظیفه مسئول است و مسئول شأنی به جز خدمت ندارد.
سخنان صریح مدیر کل ارشاد در تجلیل روز خبرنگار
خبرنگاران حرفه ای استان اندک هستند / ورودی به عرصه خبر زیاد است باید ساماندهی شود / ساختار خانه مطبوعات تغییر می کند / تقدیر ویژه درخشان از نقش پررنگ رسانه ها در سیل اخیر
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی : ساختار عضویت در خانه مطبوعات استان دچار اشکالاتی است که در سطح کشور این اشکال وجود دارد قطعاً ساماندهی و پالایش خواهد شد و ساختار خانه مطبوعات در کل کشور تغییر می کند.
کارشکنی در ویژه برنامه روز خبرنگار
مسئول هیت ورزش های همگانی گچساران :طی چندین تماسی که در روز های اخیر با بنده گرفته شده فقط تاکید داشتن که این همایش نباید و نباید برگزار شود و من نمی دانم به چه گناهی اصرار به برگزار نشدن این همایش داشتند.
تابناک کهگیلویه بویر احمد؛
جناب مدیر عامل برق، برای درد تاریخی مردم لنده نسخه ی فوری بپیچانید که تحمل مردم رو به پایان است
گرمای طاقت فرسای تابستان ۱۴۰۱ امان مردم لنده را بریده است و مردم تحت فشارهای سخت اقتصادی توان تامین هزینه های جانبی ناشی از سوختن وسایل برقی را ندارند.
گزارش تحلیلی تابناک از سفر استاندار به مناطق محروم بهمئی
با پاک کردن صورت مسئله مشکل حل نمی‌شود / دانشگاه علوم پزشکی به دنبال راهکار باشد نه توضیح و توجیه
هنگام عبور استاندار از این منطقه، وی پای درد دل مردم نشست که به شدت از نبود امکانات پزشکی و درمانی گلایه‌مند بودند و استاندار هم در لحظه مشکل را از طریق رئیس دانشگاه علوم پزشکی پیگیری کرد.
دیدار مدیر عامل ایرانسل با استاندار کهگیلویه و بویراحمد
احمد زاده : مردم از وضعیت آنتن دهی گلایه دارند / مانع عجیب شورای شهر در توسعه یاسوج / رونمایی عباسی آرند از اقدام ویژه اینترنتی برای روستاهای استان
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم به ویژه در مناطق روستایی و صعب‌العبور استان از عدم آنتن‌دهی تلفن همراه و اینترنت گلایه‌مند هستند.
گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد
سفر اولین استاندار به پهنوک ۴۴ سال پس از انقلاب! + فیلم
روز گذشته همزمان با تاسوعای حسینی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد و برخی مدیران استانی و شهرستانی، بازدیدی از منطقه محروم و دورافتاده "پهنوک" در بخش ممبی، شهرستان بهمئی داشتند سفری که به گفته مردم این روستا برای اولین بار توسط یک استاندار صورت گرفته است !
کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان سیل در روز‌های تاسوعا و عاشورا/ مردم همچنان مراقب باشند
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمک‌رسانی به مردم آسیب‌دیده از سیل استان کهگیلویه و بویراحمد در روز‌های تعطیل تاسوعا و عاشورا هم ادامه دارد.
دردنامه ای برای استاندار
آقای احمدزاده کالوس را دریاب!
جناب آقای استاندار؛ دستان ما منتظر دستان شماست و چشمهایمان به راه روشن آینده. منتظریم تا شمیم مرکب نامه پاسختان را استشمام کنیم و این موجبات دلگرمی ما شود برای رفتن به سوی فردایی بهتر.
فرمانداری خاکی و متواضع یا فرمانداری ریاکار؟!!
در ماجرای بلایای طبیعی شهرستان چرام ، به ویژه سیلِ اخیر ، در امر رسیدگی به وضعیتِ پیش آمده، اتفاقی قابل توجه و البته غریب نسبت به سال‌های اخیر رخ داد که از نگاهِ دوستدارانِ این اتفاق، در رسانه‌ها و فضای مجازی از آن با عناوین متفاوتی تعبیر شد!
در هیئت اندیشه ورز بسیج رسانه عنوان شد:
تشکیل کمیته‌های آموزش و معیشت اصحاب رسانه در کهگیلویه و بویراحمد/اعلام برنامه‌های بسیج رسانه در بزرگداشت روز خبرنگار
در آستانه روز خبرنگار، نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد که ایجاد کمیته‌های چهارگانه ذیل این هیئت از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.
انتقاد امام جمعه کهگیلویه از مسولین
در سفر وزیر کشور توازن منطقه ای رعایت نشد / لزوم بازنگری در سیاست ها و ساختارهای مدیریت بحران دولت
حجت الاسلام وحدانی فر : در سفر وزیر کشور به استان توازن منطقه در این دیدار مورد توجه قرار نگرفت.
تابناک کهگیلویه و بویراحمد از ستاد بحران گزارش می‌دهد
وحیدی: به فکر تک تک خسارت دیدگان هستیم / نتیجه ارسال ۶ میلیون پیامک! / توضیح احمدزاده در مورد یک موضوع حاشیه‌ای! / حاجی زاده و چند پیشنهاد / توضیحات روشنفکر به عنوان نماینده نمایندگان استان
در پی بارش‌های سیل آسا و گستردگی خسارات ناشی از آن نشست پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر کشور برگزار شد.
واقعه عاشورا، آینه عشق و حماسه
چه بسیار قیام‌ها و کشورگشایی‌هایی که در بسترِ تاریخ، رخ نموده، ولی غبار فراموشی بر آن نشسته بدان دلیل که دردِ مشترک بشریت را فریاد نکشیده و در ساختار جامعه، تحوُّل آفرین نبوده اند؛ و وجه تمایزِ قیامِ حسین علیه السلام هم همین بوده و بس.
‌خطاب به پهلوان رضا آذرشب
تلاش کن، طلاش کن
انتظارات از رضا آذرشب معطوف و محصور به کهگیلویه نمی‌شود و آنانکه دل در گروه قهرمانی ایران در مسابقات برون مرزی دارند درخشش و آقایی آذرشب را به انتطار نشسته اند.
فیلم
دوربین تابناک با مردم
یکی از اقدامات در راستای کوچک سازی دولت، برون سپاری برخی از خدماتی است که قبلا توسط دولت انجام می شد.
یادداشت
یادداشت؛
محمد صادق ماندگار فعال فرهنگی-اجتماعی در این نوشته تلاش کرد تا دختران و مادران نسل جدید کمی رنج نامه ی یک «مادر» و یا یک «مادر بزرگ» نسل قبل تر را لمس کنند.