دادستان یاسوج گفت: حاشیه نشینی شهر یاسوج معضل بزرگ و دلیل اصلی آن ساخت و ساز‌های غیر مجاز است.
کد خبر: ۱۰۰۴۸۵۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۲ 28 October 2021

دادستان یاسوج گفت: حاشیه نشینی شهر یاسوج معضل بزرگ و دلیل اصلی آن ساخت و ساز‌های غیر مجاز است.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، دادستان عمومی و انقلاب یاسوج در نشست هم اندیشی با شورا‌ها و شهردار یاسوج با بیان اینکه اعضای شورا باید به شعار‌هایی که دادند عمل کنند، گفت: حاشیه نشینی شهر یاسوج معضل بزرگ این شهر و دلیل اصلی آن ساخت و ساز‌های غیر مجاز است.

ملک حسینی با بیان اینکه شهر یاسوج از لحاظ فضای سبز و زیر ساخت‌ها شرایط مناسبی ندارد، افزود: اعضای شورا و شهرداری باید نگاه جزیره‌ای و قومی و قبیله‌ای نداشته باشند و همه تلاش خود را برای خدمت رسانی به مردم را به کار ببرند.

وی در خصوص معاملات املاک شهرداری نیز، اضافه کرد: شهرداری املاکی دارد که کسی از آن اطلاع ندارد و شورا موظف و مکلف است که بر کار شهرداری نظارت کنند و خطا‌ها را ببینید و برای رفع آن‌ها تلاش کند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج ادامه داد: دستگاه قضایی پشتیبان صد درصدی شورا و شهرداری است، اما این حمایت‌ها قبل از شروع تخلفی است که می‌خواهد انجام شود.

ملک حسینی با تاکید براینکه احیای حقوق عامه مردم از جمله وظایف و رسالت های ما است افزود: اگر در جایی حقوق مردم خدشه دار شود هر مسئولی در هر جایگاهی که باشد با او برخورد می‌شود.

احمدی فرماندار شهرستان بویراحمد در این جلسه با اشاره به اینکه در ادوار قبل به دلیل اختلاف در شورا‌ها، تغییری در ساخت شهر انجام شده است گفت: شورا‌ها باید در میان مردم باشد و مشکلات آن‌ها را ببینند و مشکلات را با عدالت و رعایت قانون برطرف کنند.

اکبری رئیس شورای شهر یاسوج در خصوص میدان میوه و تره بار در مرکز استان افزود: در دوره چهارم شورا میدان میوه و تره بار راه اندازی و مقرر شد تعزیرات حکومتی و اداره صمت میوه فروشان سطح شهر را مکلف کند که از میدان میوه و تره بار خرید کنند، ولی این موضوع محقق نشد و سرمایه گذار انصراف داد.

وی در خصوص دکه‌های سطح شهر نیز گفت: از سال ۹۲ راه اندازی هر گونه دکه ممنوع شد و اگه دکه‌ای راه اندازی شده غیر قانونی است و باید جمع آوری شود.

رئیس شورای شهر یاسوج در خصوص ساخت ساز‌های غیر مجاز هم گفت: در خصوص ساخت ساز غیر مجاز شهرداری کوتاهی کرده که باید بررسی شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار