در شورای طبقه بندی زندانیان زندان یاسوج با هدف کاهش جمعیت کیفری با اشتغال رأی باز ۵۴ نفر از زندانیان واجدالشرایط موافقت شد.
کد خبر: ۱۰۱۱۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۳ 25 November 2021
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، در شورای طبقه بندی زندانیان زندان یاسوج با هدف کاهش جمعیت کیفری با اشتغال رأی باز ۵۴ نفر از زندانیان واجدالشرایط موافقت شد.

بیژن شجاعیان رئیس زندان مرکزی یاسوج با اعلام این خبر افزود: در راستای برنامه های کاهش آمار جمعیت کیفری و رعایت حقوق شهروندی در جلسه شورای طبقه بندی زندان با موافقت مرجع قضایی به ۸۹ نفر از زندانیان تأسیسات حقوقی اعطاء شد.

وی اظهار داشت: از آنجائیکه اشتغال و حرفه آموزی زندانیان برا ی کسب درآمد حلال از مهمترین اولیتهای سازمانی است ۵۴ نفر از زندانیان برای اشتغال باز معرفی شدند.

رئیس زندان یاسوج ادامه داد: در شورای های طبقه بندی زندانیان زندانی در زمینه های مختلف از جمله برنامه های فرهنگی و تربیتی مورد ارزیابی قرار می گیرد که اگر در مسیر برنامه های تدوینی باشد با اعطاء تسهیلات به وی موافقت می شود.

شجاعیان افزود: در این شورا علاوه بر موافقت اشتغال به کار ۵۴ زندانی ، ۳۰ نفر مرخصی و برای ۵ نفر دیگر نیز پایان حبس صادر شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار