دادستان عمومی و انقلاب گچساران با حضور در زندان با پیشنهاد رئیس زندان گچساران ضمن دیدار با مددجویان اندرزگاه های مخلف ، با پایان حبس ۱۵ نفر زندانی موافقت کرد.
کد خبر: ۱۰۱۱۶۵۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱ 25 November 2021
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی زندان های استان افشین نارکی رئیس زندان گچساران با اعلام این خبر گفت: با تعامل و همکاری مطلوبی که با دادسرای عمومی و انقلاب شهرستانهای گچساران و باشت وجود دارد با حضور مسؤلین قضایی تأسیسات خوبی در جهت فعالیتهای حقوق شهروندی به زندانیان اعطاء کمی شود.

وی افزود: با حضور دادستان شهرستان بنا به پیشنهادی که داده شد در راستای کاهش جمعیت کیفری با پایان حبس ۱۵ نفر از زندانیان جرائم مالی و کیفری موافقت شد.

نارکی اظهار داشت: البته اینگونه زندانیان جرائم خطرناکی انجام نداده و با بررسی های صورت گرفته متوجه شدیم که در زندان در مسیر اصلاح و تربیت و تغییر در رفتار صحیح گام برداشته اند.

ادبیان دادستان دادسرای عمومی و انقلاب گچساران نیز در این دیدار با تأکید بر اینکه قضات باید وضعیت زندانیان مالی و بلاتکلیف را در اولویت کاری خود قرار دهند گفت: با ملاقات های چهره به چهره و بررسی پرونده های قضایی زندانیان توسط قضات بخش عمده ای از زندانیان واجد شرایط می توانند از تسهیلات قانونی بهره مند شده و به آغوش خانواده هایشان بازگردند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار