معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست سالانه مجمع فرهنگیان جوان استان تعلیم و تربیت را بزرگترین و والاترین رسالت معلمی برشمرد.
کد خبر: ۱۰۱۳۵۳۰
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴ 04 December 2021
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سید جواد هاشمی در این نشست گفت : توسعه کشور در همه زمینه ها مدیون و مرهون تلاشها و از خودگذشتگی معلمان است و باید اذعان کرد امروزه دانشمندان جوان و بزرگی که نام و پرچم پرافتخار ایران اسلامی را در جای جای دنیا به اهتزاز در می آورند و قله های علم را در می‌نوردند روزی در مکتب همین معلمان آموزش دیدند و تربیت شدند.

معاون استاندار افزود: معلمی شغل نیست بلکه عشق و هنر است و بی شک هر اندازه جایگاه معلم والاتر باشد جامعه ای پخته تر و توسعه یافته تر خواهیم داشت.

 وی توجه به تربیت دینی و اخلاقی و دفاع از ارزشهای دینی و معنوی همراه با آموزش علم و اندیشه را از وظایف بزرگی خواند که فرهنگیان و معلمان باید در مدارس توآمان پیش ببرند.


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه قشر معلم اثر گذارترین و بهترین عامل برای کاهش آسیب های اجتماعی است گفت: به دلیل شأن و جایگاه والای معلم در افکار عمومی و جامعه ، این قشر تاثیر دوچندانی بر فرهنگ پذیری اقشار مختلف به ویژه نونهالان، جوانان و جوانان خواهند داشت.


 معاون سیاسی استاندار در بخش دیگری از سخنانش به آسیب های فضای مجازی اشاره کرد و گفت : امروزه معاندان و دشمنان ما با تولید برخی محتواهای ضد دینی و اخلاقی سعی در انحراف نسل جوان و آینده ساز کشور دارند که معلمان و دستگاه بزرگ آموزش و پرورش با هوشیاری ، درایت و برنامه ریزی مدون و علمی باید این نقشه های شوم دشمنان را خنثی کنند.

وی از جوانان و اعضای مجمع فرهنگیان جوان استان که به صورت خودجوش در حال خدمت رسانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار هستند تقدیر ویژه کرد و گفت: دولت از این حرکتهای مردمی ،انقلابی و خود جوش در راستای کمک به مناطق محروم حمایت می کند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار