سخنگوی اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد از انفجار منزل مسکونی در شهرستان دنا خبر داد و گفت: فرزند ۲۵ ساله این خانواده دچار سوختگی ۱۰۰ درصدی شده است.
کد خبر: ۱۰۱۳۹۵۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۰ 06 December 2021

انفجا منزل مسکونی در دنا

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، محمدامین نیکویی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: این حادثه که در روستای معصوم آباد کریک و بر اثر نشت گاز بخاری رخ داد، ساعت ۱۶ و ۱۸ دقیقه به مرکز پیام (دیسپچ) اورژانس ۱۱۵ اعلام شد.

وی اظهارکرد: بلافاصله آمبولانس پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ دشت بازار و جاده‌ای پاتاوه به محل حادثه اعزام شدند که بعد از ۱۳ دقیقه بر بالین مصدومین حاضر شدند و اقدامات اورژانسی شامل رگ گیری، مایع درمانی، پک و پانسمان سوختگی، مدیریت راه هوایی و اکسیژن درمانی مصدومان انجام شد و با مهارت پرسنل اورژانس ۱۱۵ در کمتر از ۲۵ دقیقه مصدوم در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج تحویل داده شدند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: متاسفانه در این حادثه پسر جوان خانواده که حدود ۲۵ سال سن دارد دچار سوختگی ۱۰۰ درصد شده و حال عمومی وی نامطلوب و وخیم است.

نیکویی‌نژاد تصریح کرد: حال عمومی مادر مطلوب گزارش شده و دچار سوختگی جزئی شده است.

وی ادامه داد: همچنین پدر خانواده متأثر از این حادثه دچار ناراحتی قلبی گردید که با اقدامات درمانی و حمایتی پرسنل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان توصیه کرد که از مردم عزیز خواهش داریم با شروع فصل سرما و استفاده از وسایل گرمایشی در ساختمان‌ها و منازل مسکونی، نسبت به رعایت هشدارهای ایمنی نهایت جدیت و حساسیت را بخرج بدهند تا شاهد روی دادن حوادث ناگواری در این زمینه نباشیم. 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار