در نشست کارگروه امور بانوان مطرح شد
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به حوادث اخیر استان واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۰۲۳۳۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲ 19 January 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سید جواد هاشمی در نشست کارگروه امور بانوان گفت: در نشست گذشته مصوب شد نمایشگاه حجاب و عفاف برگزار شود با ادارات هم مکاتبه شد اما هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به لزوم برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف گفت: در نتیجه غفلت متولیان شاهد فرهنگ غربی و آسیب‌های اجتماعی در جامعه هستیم که اثرات نامطلوبی داشته است.

هاشمی بیان کرد: نزاع‌های اخیر تبعات بدی برای استان داشت، متولیان و دستگاه‌های فرهنگی به جای اینکه در این خصوص چاره‌اندیشی کنند خود را مبرا می‌دانند و دیگران را متهم می‌کنند.

وی با اشاره به وضعیت فضای مجازی و سایت‌های استان گفت: خیلی از سایت‌های خبری و فضای مجازی بچه‌های انقلابی و پای‌بند به انقلاب و نظام هستند اما عده‌ کمی به جای فرهنگ‌سازی اقدام به تشویش ‌اذهان عمومی و پمپاژ ناامیدی می‌کنند‌.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تلاش دشمن همین معرفی الگوهای غربی است، مقام معظم رهبری چند بار تذکر دادند که مراقب شبیخون فرهنگی باشیم اما غفلت کردیم و به راحتی همه ارزش‌های فرهنگی و دینی به فراموشی سپرده شد.

وی با وارداتی خواندن آسیب‌های اجتماعی گفت: آسیب‌های اجتماعی کنونی در جامعه ماحصل شبیه خون فرهنگی است، بنابراین ملزم به معرفی الگوهای فرهنگی به جامعه هستیم.

هاشمی با تاکید بر راه‌اندازی نمایشگاه عفاف و حجاب بر انجام کارهای بیشتر در حوزه فرهنگی تاکید کرد و افزود: نمایشگاه به بهترین شکل و با عرضه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب عرضه شود.

هاشمی با تاکید بر رعایت شیوه‌ نامه‌های بهداشتی گفت: از ظرفیت دستگاه‌های فرهنگی جهت برگزاری بهتر این نمایشگاه استفاده شود.

همچنین نادیا صداقت مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این نمایشگاه به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و هفته بزرگداشت مقام مادر برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: از تولید کنندگان محصولات فرهنگی داخل و خارج استان برای حضور در این نمایشگاه جهت عرضه پوشش‌های اسلامی دعوت به عمل می‌آید.

صداقت خاطرنشان کرد: همچنین در این نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای زنان به نمایش گذاشته می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار