مديرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست مجمع خیرین مدرسه ساز کشور که در تهران برگزار شد با اعلام این خبر گفت:علاوه بر این ۳۹۹ مدرسه فاقد سرویس بهداشتی، ۳۰۵ مدرسه کانکسی و ۲۱۶ مدرسه دوشیفتی و چرخشی وجود دارد. آقای
کد خبر: ۱۰۵۰۰۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۳ 13 June 2022

‌‌ به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ،حسنعلی عزت خواه از در دست ساخت بودن ۱۱۴ مدرسه با پیشرفت های کاری مختلف در سراسر استان خبر داد و افزود:برای تکمیل و بهره برداری از این مدارس به اعتبار بالایی نیاز است که تکمیل و استفاده از برخی این فضاها در مهرماه ۱۴۰۱ مستلزم همراهی و مساعدت خیرین مدرسه ساز کشور است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر ۶۵ درصد از جمعیت دانش آموزی استان در ۳۵ درصد فضاهای آموزشی شهری تحصیل می کنند گفت:همین عامل موجب افزایش تراکم دانش‌آموزی در کلاسها و پایین آمدن کیفیت تحصیل آنها شده است.
عزت خواه با قدردانی از تلاش ها و مساعدت های مالی خیرین مدرسه ساز در رفع محرومیت، مقاوم سازی و نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد از آنان خواست تا بیش از پیش برای تکمیل فضاهای آموزشی در دست ساخت ،ایمن سازی،مقاوم سازی و نوسازی فضاهای فرسوده این استان را کمک کنند.
وی خیرین مدرسه ساز را فرشتگان انفاق زمینی،آبادگران آخرت خویش و سازندگان دنیای دیگران خواند و خاطرنشان کرد:این قشر زحمت کش و نیکوکار با گذاشتن خشت خشت روی هم، فرهنگ انفاق و ساختن و آبادانی را نسل به نسل و سینه به سینه برای ساختن ایرانی آباد به نسل‌های آینده انتقال داده و خواهند داد.
آقایان کیانی و گوهرگانی از اعضا مجمع خیرین مدرسه ساز کشور هم در این نشست قول مساعد دادند هر کدام هزار عدد صندلی به مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد اهدا کنند

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار