دکتر روح‌الله قاسمیان، مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت : از سال گذشته که دکتر شمسی‌نژاد سکان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را به‌عنوان مدیرعامل بر عهده گرفت تا کنون، اقدامات خوبی در حوزه بانکداری قرض‌الحسنه اتفاق افتاده است.
کد خبر: ۱۰۵۲۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۱ 26 June 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، دکتر روح‌الله قاسمیان، مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران گفت : از سال گذشته که دکتر شمسی‌نژاد سکان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را به‌عنوان مدیرعامل بر عهده گرفت تا کنون، اقدامات خوبی در حوزه بانکداری قرض‌الحسنه اتفاق افتاده است.

وی دو برنامه بزرگ را سرلوحه کار خود قرار داد. نخستین مورد جذب حداکثری منابع قرض‌الحسنه برای خدمات بیشتر به مردم و آحاد جامعه است. موضوع دیگر نیز بحث ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه در کشور است.

از سال گذشته تا کنون چندین برنامه را اجرا کردیم و یکی از برنامه‌هایی که در صدد اجرای آن هستیم، جشنواره ملی فرهنگی و هنری قرض‌الحسنه کشور با نام مهر ایران است. انتظار می‌رود در پایان این جشنواره یک باشگاه هنرمندان و اصحاب رسانه در حوزه قرض‌الحسنه راه‌اندازی کنیم تا تعاملات با این عزیزان ادامه یابد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار