مديرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:برای استخدامی در آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد ۵۱۹ نفر برای انجام تشکیل پرونده و انجام مصاحبه فراخوانده شدند.
کد خبر: ۱۰۵۳۳۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱ 28 June 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد،  حسنعلی عزت خواه در بازدید میدانی از روند فرآیند تشکیل پرونده برای پذیرفته شدگان با اعلام‌این خبر گفت :این تعداد بر اساس نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش به منظور تشکیل پرونده و انجام مصاحبه دعوت شدند.
وی افزود:پس از طی مراحل قانونی از بین افراد دعوت شده ۲۳۱ نفر در ۲۳ کد رشته امتحانی پذیرفته و جذب آموزش و پرورش می شوند.
عزت خواه با بیان اینکه زمان تشکیل پرونده برای قبول شدگان مرحله اول از ششم تیرماه آغاز و تا سیزدهم همین ماه ادامه دارد افزود:پذیرفته شدگان می توانند بری آگاه شدن از زمان و جدول زمانبندی برای تشکیل پرونده به پورتال خبری اداره کل آموزش و پرورش استان مراجعه کنند.
وی تصریح کرد:چنانچه افرادی که در مرحله اول اعلام نتایج پذیرفته شده اند در موعد مقرر برای انجام ثبت نام و تشکیل پرونده مراجعه نکنند به منزله انصراف از استخدام محسوب می شوند.
عزت خواه در این بازدید روند ثبت نام افراد واجد شرایط را خوب و رضایت بخش توصیف کرد و افزود:رضایت پذیرفته شدگان از تکریم گرفته تا تشکیل پرونده برای آنها خود به تنهایی گواه این مدعاست

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار