علیرضا نیکویی زاده شهردار دهدشت بیان داشت: در پی هشدار سازمان هواشناسی و مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر بارش شدید باران در روزهای آتی،تمامی معابر و جداول شهر مورد بررسی قرار گرفت.
کد خبر: ۱۰۵۹۰۰۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۴ 30 July 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا نیکویی زاده شهردار دهدشت بیان داشت: در پی هشدار سازمان هواشناسی و مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر بارش شدید باران در روزهای آتی،تمامی معابر و جداول شهر مورد بررسی قرار گرفت.

نیکویی زاده گفت: با تلاش و اقدامات پیشگیرانه از روز اعلام هواشناسی و بارندگی شهرداری ،تاکنون لایروبی اکثر جوی ها و کانال های آسیب پذیر سطح شهر و محله های شهر انجام داده شد.

شهردار دهدشت از آماده باش نیروها و تجهیزات شهرداری در راستای جلوگیری از سیلاب خبر داد و افزود: تمامی نیروهای خدمات شهری و واحد تجهیزات شهرداری از ساعات اولیه در حال آماده باش هستند و در جهت تسریع در انجام اقدامات پیشگیرانه و خدمات رسانی بهتر به کارگیری شده است.

شهردار دهدشت در پایان گفت: امیدواریم با اقدامات وتمهیدات صورت گرفته و با تلاش کارگران خدوم و زحمتکش شهرداری ،شاهد کمترین حادثه و خسارت از بارندگی های احتمالی روزهای آتی در شهر باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار