معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از آغاز توزیع کتب درسی به شهرستانها و مناطق خبر داد.
کد خبر: ۱۰۵۹۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲ 03 August 2022
آغاز توزیع کتب درسی در شهرستانها

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، ایمان سبحان نژاد گفت: تا کنون یک میلیون و ۴۰۰ هزار جلد کتاب به استان ارسال شده که طبق برنامه ریزی به عمل آمده از امروز کار توزیع به شهرستانها ومناطق شروع می شود.

وی با بیان اینکه مدیران مدارس با مراجعه به محل توزیع کتب درسی در شهرستانها ومناطق کتب دانش آموزان را دریافت خواهند نمود گفت: اولیا دانش آموزان می توانند با مراجعه به محل تحصیل، کتب درسی دانش آموز خویش را دریافت نمایند.


وی افزود: بیش از ۸۰ درصد ثبت کتب درسی دانش آموزان در سطح استان انجام شده ، که مابقی دانش آموزانی به هر دلیلی کار ثبت سفارش کتب درسی آنان انجام نشده ، می توانند با مراجعه به مدیران مدارس یا سامانه ثبت کتب درسی اقدام به ثبت سفارش کتاب نمایند.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد خاطرنشان کرد: اولیا دانش آموزان هیچگونه دغدغه و نگرانی جهت تهیه و تامین کتاب نداشته باشند و تلاش می شود در ابتدای مهر همه دانش آموزان کتب درسی خویش را دریافت نمایند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار