تاکنون درخواست ۱۷هزار کهگیلویه و بویراحمدی برای استفاده از طرح نهضت ملی مسکن تایید شده است.
کد خبر: ۱۰۶۰۹۳۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۵ 10 August 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل راه و شهرسازی این استان گفت: ۵۸ هزار و ۱۲۸ تن برای استفاده از طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کرده اند.

 

محمد راستا افزود: همچنین به حدود هزار و ۷۰۰ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد پروژه تخصیص داده شده به طوری ترتیب طبقه واحد مسکونی آنان مشخص شده است.

وی ادامه داد: ۶۲۸ مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان نیز متقاضی استفاده از ظرفیت های طرح نهضت ملی مسکن برای خانه دار شدن هستند که از این تعداد ۱۶۰ خانوار تایید شده است.

راستا با بیان اینکه همچنین ۲۰۲ مددجوی زیرپوشش بهزیستی استان برای استفاده از طرح نهضت ملی مسکن در کهگیلویه و بویراحمد نام نویسی کرده اند اضافه کرد: براساس بررسی های کارشناسی از این تعداد ۱۰۰ نفر تایید شده اند.

 مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور ساخت واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج مرکز استان ۳۵۰ میلیون تومان، سایر شهرهای استان ۳۰۰ میلیون تومان و روستاها ۲۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی تعیین شده است.

سبز بودن فرم «ج» متقاضی به این معنا که از ابتدای انقلاب تاکنون از امکانات دولتی یا یارانه‌ای بخش مسکن و زمین و وام مسکن استفاده نکرده باشد، متأهل یا سرپرست خانوار بودن و داشتن سابقه حداقل پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا و نداشتن مالکیت خصوصی املاک یا مسکن از جمله شروط اولیه ثبت نام در این طرح است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار