ورزشکار جوان شهرستان دنا مدال برنز مسابقات ارتش‌های جهان را بر گردن آویخت.
کد خبر: ۱۰۶۰۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۷ 10 August 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، افشین پردل‌زاده پیش از این نیز مدال طلای کشوری مسابقات دو و میدانی ارتش را در این رشته کسب کرده بود.
پردل که دانشجوی سال آخر دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین است به عنوان نماینده ایران در این رقابت‌ها شرکت کرده بود و مدال پرافتخار و ارزشمند برنز جهانی را کسب کرد.
گفتنی است؛ افشین پردل زاده روستای چناربرم سفلی شهرستان دنا است.
موفقیت جوان هم استانی در مسابقات جهانی
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد حسین امیدی، رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در سومین دوره مسابقات دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش‌های جهان در شهر سن‌پترزبورگ روسیه حضور دارد، در خصوص عملکرد ورزشکاران و شرایط برگزاری این رویداد بین المللی گفت: سطح برگزاری و شرایط میزبانی در وضعیت مطلوب و بالایی قرار دارد. کاروان دانشجویان نیروهای مسلح با شرکت 76 نفر در این آوردگاه بزرگ ورزشی حضور پیدا کرده و خدا را شکر تا بدین جای کار عملکرد درخشان و قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته‌اند.
وی ادامه داد: دانشجویان ما اولین حضور در رقابت‌های ارتش های جهان سیزم را تجربه می کنند و امیدوار هستیم در رقابت های جهانی و المپیک سیزم نتایج بهتری را کسب کنیم و با حمایت و برنامه ریزی ها مسئولان ورزش نیروهای مسلح این مهم بدست خواهد آمد، چراکه ورزشکاران ما این پتانسیل را دارند.
رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش افزود: در رشته شنا تا این لحظه مدال نقره 100 متر شنای کرال سینه، مدال برنز 50 متر قورباغه و برنز تیمی مختلط کسب شده است. در رشته جهت یابی مقام سوم و مدال برنز، در دو و میدانی هم یک مدال نقره پرش ارتفاع و یک برنز پرش طول، در رشته تیراندازی هم 2 مدال برنز تفنگ تیمی آقایان بدست آمده است.
وی خاطر نشان کرد: تیم والیبال هم تاکنون دو برد ارزشمند را کسب کرده است که امیدواریم مدال طلای این رقابت ها را بدست آورد و در رشته پنجگانه نظامی هم رقابت ها ادامه دارد و فعلا نتایج مشخص نیست.
این رقابت‌ها در 7 رشته ورزشی تیراندازی، دوومیدانی، شنا، والیبال، بیاتلون تابستانی (دوگانه)، پنجگانه نظامی و جهت یابی در شهر سن پترزبورگ روسیه در حال برگزاری است که کاروان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با شرکت در 6 رشته با 20 کشور به رقابت می‌پردازند.
این رقابت ها از 13 لغایت 21 مرداد ماه سال جاری در شهر سن پترزبورگ روسیه در حال برگزاری است و دانشجویان دانشگاه های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در با 4 تیم شنا، والیبال، جهت یابی و پنجگانه نظامی در قالب کاروان نیروهای مسلح در این تورنمنت بین المللی حاضر شده است.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار