معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد : کهگیلویه و بویراحمد یک استان گردشگر پذیر است اما متاسفانه وضعیت سرویس بهداشتی و نمازخانه و فضای سبز جایگاه‌های سوخت ورودی شهرها مناسب یک استان گردشگرپذیر نیست که راهداری و شرکت پخش مسئول جایگاه‌ها هستند.
کد خبر: ۱۰۷۷۱۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۶ 14 November 2022

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، کیامرث حاجی‌زاده در نشست کارگروه سوخت از اقدامات شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان قدردانی کرد و گفت : یکی از معضلاتی که در استان با آن مواجه هستیم طولانی شدن زمان اجرای یک پروژه و ضربه به مردم است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: طولانی شدن روند اجرای یک پروژه علاوه بر ضربه مادی که وارد می‌کند بی‌اعتمادی مردم به خدمتگزاران خود را به همراه دارد بنابراین برنامه‌هایی که در کارگروه‌های زیر مجموعه حوزه عمرانی مصوب می‌شود به موقع عملیاتی شود.

وی با اشاره به مشکلی که در جایگاه سوخت سی‌سخت رخ داد، گفت: در کمتر از ۲۴ ساعت جایگاه سوخت سیار در سی‌سخت مستقر شد و این کار مثبت موجب شد مردم بدانند مسئولان دغدغه آنها را دارند.

حاجی‌زاده ضمن تاکید بر تعامل بین دستگاه‌ها از آنها خواست از بخشی نگری و جزیره‌ای عمل کردن بپرهیزند و مشکلات سایر دستگاه‌ها را مشکل خود بدانند تا گره‌ها باز شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه سخنان خود به وضعیت نامطلوب جایگاه های سوخت اشاره و عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد یک استان گردشگر پذیر است اما متاسفانه وضعیت سرویس بهداشتی و نمازخانه و فضای سبز جایگاه‌های سوخت ورودی شهرها مناسب یک استان گردشگرپذیر نیست که راهداری و شرکت پخش مسئول جایگاه‌ها هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه تامین گاز خانگی اولویت شرکت گاز است، گفت: گاز کارخانه سیمان به عنوان تنها صنعت استان تامین شود و این واحد بزرگ صنعتی برای ادامه ساخت و سازها سر پا نگه داشته شود.

حاجی‌زاده تامین و ذخیره‌سازی سوخت عشایر دور دست و صعب‌العبور استان را ضروری دانست و عنوان کرد: گاز رسانی به روستاهای کهگیلویه و بویراحمد سال آینده تکمیل و به استان سبز تبدیل خواهیم شد.

پیش از سخنان معاون استاندار، سالار خشایی مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان از افزایش قاچاق نفت و گاز در ۷ ماهه امسال ابراز نگرانی کرد و گفت: دستگاه‌ها در این زمینه همکاری کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار