مدیرکل آموزش وپرورش استان خبرداد:
مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری جشنهای چهل و چهارمین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در بیش از 3 هزار آموزشگاه در سراسر استان خبرداد.
کد خبر: ۱۰۸۸۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵ 23 January 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، حسنعلی عزت خواه در جلسه کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر در آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد با تبریک فرا رسیدن ماه رجب گفت: دهه فجر عید انقلاب است که برنامه های این دهه مدرسه محور بوده و با مشارکت دانش آموزان اجرا می شود.

 عزت خواه گفت: برنامه ها باید جذاب و توسط دانش آموزان اجرا شود تا نسل جوان با آرمانها و اهداف انقلاب و دستاوردهای بزرگ آن و اتفاقات تاریخی پیروزی انقلاب بیش از پیش آشنا شوند.

رئیس کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه فجر انقلاب اسلامی استان خاطرنشان کرد: واگذاری اجرای برنامه‌ها به دانش آموزان باعث تقویت حس مسئولیت پذیری و آشنایی هر چه بیشتر آنان با اهداف ،آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد شد .

عزت خواه با بیان اینکه برنامه های گرامیداشت دهه فجر در همه مدارس استان برگزار خواهد شد گفت: همزمان با نواختن زنگ انقلاب در 12 بهمن همزمان با سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی جشنهای پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس استان آغاز خواهد شد.

وی از پویش مدرسه انقلاب در مدارس خبر داد وگفت: اجرای سرود ملی و سرود ویژه ایام الله دهه فجر در همه برنامه های دهه فجر در مدارس استان جهت انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی اجرا خواهد شد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان در پایان گفت: دستورالعمل اجرایی برنامه‌ها و فعالیت‌های چهل و چهارمین فجر انقلاب اسلامی به شهرستانها و مناطق استان ابلاغ‌شده است و انتظار می‌رود تا در مدارس سراسر استان به نحوه شایسته به این موضوع پرداخته شود.

سرهنگ جاماسب بهمنیار رئیس بسیج فرهنگیان سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این جلسه از اجرای 45 عنوان برنامه ویژه فرهنگیان در سطح استان خبرداد وگفت: اردوی راهیان پیشرفت ،برگزاری مسابقات ورزشی ،سرکشی از خانواده های شهدا ، نشستهای بصیرتی و تقدیر از فعالان فرهنگی در سراسر استان از جمله این برنامه هاست.

محمد شریف مجیدیان رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش وپرورش استان نیز از برگزاری برنامه تجلیل از پدران شهدا توسط فرزندان شهدا در 12 بهمن خبر داد و گفت: از رزمندگان و ایثارگران اداره کل و شهدای فرهنگی در 19 بهمن در آیین باشکوهی تجلیل خواهد شد.

نماینده بسیج دانش آموزی سپاه فتح استان نیز در این جلسه از آغاز اردوی راهیان نور برای 1200 نفر از دانش آموزان در دهه فجر خبر داد وگفت: توزیع 15 هزار اقلام فرهنگی ،نشستهای جهاد تبیین و اجرای گروههای سرود در سطح شهرستانها و مناطق و برگزاری مسابقات ورزشی بخشی از برنامه های بسیج دانش آموزی در ایام الله دهه فجر است.

در این جلسه دیگر اعضا پیرامون چگونگی اجرای برنامه های متنوع در دهه فجر جهت آشنایی دانش آموزان با آرمانهای انقلاب اسلامی تبادل نظر کردند و خواستار اجرای برنامه های کیفی و اثربخش در چهل چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار