در آستانه 12 فروردین روز جمهوری اسلامی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی:
در آستانه 12 فروردین روز جمهوری اسلامی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی 39 چمن مصنوعی دورن مدرسه ای با اعتباری بالع بر 180 میلیارد ریال افتتاح و مورد بهره داری قرار گرفت.
کد خبر: ۱۰۹۸۶۶۲
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰ 31 March 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، آیین افتتاح 33 چمن مصنوعی درون مدرسه ای و 6 طرح شهید سلیمانی باحضور سید ناصر حسینی پور نماینده مردم شهرستانهای باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی ،مدیرکل آموزش وپرورش،مدیرکل توسعه و تجهیز مدارس استان معاونت تربیت و سلامت اداره کل آموزش وپرورش ،فرمانداران و روسای آموزش وپرورش شهرستان گچساران و باشت 39 چمن دورن مدرسه ای افتتاح و به بهره برداری رسید.

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: از این 39 پروژه ،33 پروژه با پیگیرهای مجدانه نماینده خدوم شهرستانهای گچساران و باشت از محل اعتبارات ورزشی مسئولیت اجتماعی شرکت نفت و اداره کل نوسازی مدارس و 6 پروژه مربوط به طرح شهید سلیمانی از محل اعتبارات آموزش وپرورش بود که کمتر از 6 ماه کلنگ زنی و افتتاح شد که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود.

سید رضا حسینی نیک گفت: به مناسبت سال نو و در آستانه 12 فروردین روز جمهوری اسلامی تعداد 22 چمن مصنوعی دورن مدرسه ای در گچساران وباشت از محل اعتبارات ورزشی مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران با پیگیرهای سید ناصر حسینی پور نماینده شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، 11 چمن از اعتبارات نوسازی مدارس استان و 6 طرح چمن مصنوعی از طرح شهید سلیمانی از محل اعتبارات آموزش وپرورش با زیربنای 17 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 180 میلیارد ریال به عنوان عیدی تحویل دانش آموزان در مدارس این دو شهرستان تحویل آموزش وپرورش گردید.

وی گفت: اداره کل نوسازی به عنوان بال اجرایی و سخت افزاری آموزش وپرورش در دولت سیزدهم تعداد 125 فضای آموزشی در طول یکسال گذشته به فضاهای آموزشی استان اضافه گردیده و 50 فضای جدید آموزشی نیز تا مهر 1402 تحویل آموزش وپرورش خواهد گردید که این حجم از فعالیت عمرانی در عرصه فضاهای آموزشی تا کنون سابقه نداشته است که انقلابی درفضاهای آموزشی محسوب می شود.

حسینی نیک از مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی نیز تشکر و قدردانی کرد وگفت: 70 درصد مدارس ساخته شده در استان با مشارکت خیرین صورت گرفته است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: افتتاح تعداد ۳۳ زمین چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای با مشارکت شرکت ملی نفت ایران ، اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و آموزش و پرورش را اقدامی بی نظیر درعرصه ورزشی در مدارس بعد از انقلاب عنوان کرد.

فرشید کرمی با بیان اینکه برای اولین بار است که شاهد تحول شگرفی در فضای ورزشی آموزش و پرورش هستیم گفت: این اقدام با پیگیری‌های نماینده محترم شهرستان‌های گچساران و باشت و از محل اعتبارات ورزشی مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت انجام گرفته است.

در پایان این آیین ها که به صورت نمادین در دبستان انصار امام زاده جعفر گچساران و مدرسه فرهیختگان باشت با حضور سید ناصر حسینی پور نماینده شهرستانهای گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد این چمن های مصنوعی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار