در آستانه ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی ۳۹ چمن مصنوعی دورن مدرسه‌ای افتتاح و مورد بهره داری قرار گرفت.
کد خبر: ۱۰۹۸۷۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۱ 01 April 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، آیین افتتاح ۳۳ چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای و ۶ طرح شهید سلیمانی باحضور سید ناصر حسینی پور نماینده مردم شهرستان‌های باشت و گچساران در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل آموزش وپرورش، مدیرکل توسعه و تجهیز مدارس استان معاونت تربیت و سلامت اداره کل آموزش وپرورش، فرمانداران و روسای آموزش وپرورش شهرستان گچساران و باشت ۳۹ چمن دورن مدرسه‌ای افتتاح و به بهره برداری رسید.
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد در این آیین گفت: از این ۳۹ پروژه، ۳۳ پروژه با پیگیر‌های مجدانه نماینده خدوم شهرستان‌های گچساران و باشت از محل اعتبارات ورزشی مسئولیت اجتماعی شرکت نفت و اداره کل نوسازی مدارس و ۶ پروژه مربوط به طرح شهید سلیمانی از محل اعتبارات آموزش وپرورش بود که کمتر از ۶ ماه کلنگ زنی و افتتاح شد که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود.
سید رضا حسینی نیک گفت: به مناسبت سال نو و ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی تعداد ۲۲ چمن مصنوعی دورن مدرسه‌ای در گچساران وباشت از محل اعتبارات ورزشی مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران با پیگیر‌های سید ناصر حسینی پور نماینده شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی، ۱۱ چمن از اعتبارات نوسازی مدارس استان و ۶ طرح چمن مصنوعی از طرح شهید سلیمانی از محل اعتبارات آموزش وپرورش با زیربنای ۱۷ هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال به عنوان عیدی تحویل دانش آموزان در مدارس این دو شهرستان تحویل آموزش وپرورش گردید.
وی گفت: اداره کل نوسازی به عنوان بال اجرایی و سخت افزاری آموزش وپرورش در دولت سیزدهم تعداد ۱۲۵ فضای آموزشی در طول یکسال گذشته به فضا‌های آموزشی استان اضافه گردیده و ۵۰ فضای جدید آموزشی نیز تا مهر ۱۴۰۲ تحویل آموزش وپرورش خواهد گردید که این حجم از فعالیت عمرانی در عرصه فضا‌های آموزشی تا کنون سابقه نداشته است که انقلابی درفضا‌های آموزشی محسوب می‌شود.
حسینی نیک از مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی نیز تشکر و قدردانی کرد وگفت: ۷۰ درصد مدارس ساخته شده در استان با مشارکت خیرین صورت گرفته است.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: افتتاح تعداد ۳۳ زمین چمن مصنوعی درون مدرسه‌ای با مشارکت شرکت ملی نفت ایران، اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و آموزش و پرورش را اقدامی بی نظیر درعرصه ورزشی در مدارس بعد از انقلاب عنوان کرد.
فرشید کرمی با بیان اینکه برای اولین بار است که شاهد تحول شگرفی در فضای ورزشی آموزش و پرورش هستیم گفت: این اقدام با پیگیری‌های نماینده محترم شهرستان‌های گچساران و باشت و از محل اعتبارات ورزشی مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت انجام گرفته است.
در پایان این آیین‌ها که به صورت نمادین در دبستان انصار امام زاده جعفر گچساران و مدرسه فرهیختگان باشت با حضور سید ناصر حسینی پور نماینده شهرستان‌های گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد این چمن‌های مصنوعی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار