معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشنهاد‌های ارائه شده از سوی انجمن‌های ساختمانی و تاسیساتی استان به منظور برون رفت از مشکلات موجود جامعه پیمانکاران گفت: پیمانکاران در بدو شرکت در هر مناقصه براورد و انالیز دقیقی از قیمت‌ها داشته باشند.
کد خبر: ۱۱۲۷۳۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۲ 20 September 2023

به گزارش تابناک کهگیلویه وبویراحمد، علی محمد روستا در نشست شورای صنفی پیمانکاران استان در روز سه شنبه گفت: این شورا نسبت به اجرای طرح‌ها همان طوری که معاونت عمرانی نسبت به تامین اعتبار برای اجرای پروژه‌های عمرانی تلاش ویژه دارند می‌طلبد شورای صنفی نسبت به تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی نیز تلاش دوجانبه داشته باشند.
وی تاکید کرد: نگاه حوزه عمرانی و شورای صنفی پیمانکاران تقابلی نباشد بلکه تعاملی باشد و جلسات به صورت مستمر برگزار گردد.
وی خاطرنشان کرد: آموزش پیمانکاران در دستور کار قرار گیرد و تبعیضی بین پیمانکاران صورت نگیرد و به صورت مساوی به آن‌ها نگاه شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه وبویراحمد اضافه کرد: سهل انگاری مدیران در مقابله با کم کاری پیمانکاران قابل قبول نخواهد بود.
وی پیمانکاران را بازوی توانمند اجرای پروژ‌های عمرانی دانست و گفت: پیمانکاران برای ارائه خدمات به مردم سهل انگاری نکنند و پای کار باشند.
روستا در خصوص رفع مشکلات پیمانکاران راجع به اجرای پروژ‌های عمرانی و بر دقت در فرایند تشخیص صلاحیت آن‌ها و شرایط شرکت در مناقصات و همکاری و وحدت رویه با دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار