سرانجام پس از هم انديشي اعضا حاضر در جلسه با اجراي نمايشگاه عرضه و تخصصي سوغات و هدايا و صنايع دستي و مبلمان و جهيزيه عروس و لوازم خانگي و ادوات كشاورزي در اين شهرستان موافقت گرديد.
کد خبر: ۴۵۷۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۷ 10 July 2017
هم اندیشی به جهت برپایی نمایشگاههای عرضه و تخصصی در شهرستان دنا برگزار شد.
به زارش تابناک کهیویه و بویراحمد ، در این جلسه که با حضور فرماندار و بخشدار دنا و رئیس صنعت و اصناف شهرستان دنا ، نماینده اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان و مدير عامل نمايشگاههاي دائمي استان در فرمانداري دنا برگزار گرديد پيرامون نحوه برگزاري و مشكلات پيش رو جهت برپايي نمايشگاه بحث و تبادل نظر شد.
رييس صنعت معدن و تجارت شهرستان دنا با دفاع از برگزاري نمايشگاهها بصورت عرضه و تخصصي در این نشست گفت :برپایی نمایشگاه در این شهرستان را به فال نیک می گیریم ،ضمن اینکه در روند اجرا گلايه هاي نسبت به مجريان و متوليان امر وارد می دانم و از مديريت جديد خواهان تمهيداتي جهت برطرف کردن نقایص موجود هستم.
در ادامه مهندس نيك نژاد رييس امور تجارت و بازرگاني صنعت و معدن استان به رسالت سايت اشاره و از حاضرين درخواست كمك همه جانبه جهت ادامه اجراي عمليات سايت نمايشگاها شد .
مهندس بابك درست مدير عامل نمايشگاهها دائمي استان هم با ابراز تاسف از اينكه تنها استاني در كشور كه فاقد سايت نمايشگاه دائمي بوده کهگیلویه و بویراحمد است بیان کرد: متولیان سایت نمایشگاه استان درخواست دارند که همه مسولان و در راس بالاترين مقام اجرايي استان تلاش خود را در جهت تكميل و راه اندازي اين مهم انجام كه بواسطه ان شاهد رونق اقتصادي در اين استان محروم باشيم .
فرماندار شهرستان دنا هم با ابراز خرسندي از برگزاري نمايشگاهها استقبال و توليدات بومي در جهت عرضه را از مهمترين اولويتهاي كاري دانستند و با توجه به ظرفيت شهرستان ، ايجاد نمايشگاهها به صورت عرضه و تخصصي را الزامي دانسته و قول مساعد جهت هر نوع همكاري را به متوليان امر نمايشگاه دادند .
سرانجام پس از هم انديشي اعضا حاضر در جلسه با اجراي نمايشگاه عرضه و تخصصي سوغات و هدايا و صنايع دستي و مبلمان و جهيزيه عروس و لوازم خانگي و ادوات كشاورزي در اين شهرستان موافقت گرديد.
 
موافقت با پرپایی نمايشگاههاي دایمی عرضه کالا در شهرستان دنا 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار