کد خبر: ۴۵۸۶۴۸
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۳ 12 July 2017
فرمانده انتظامی شهرستان دنا از کشف بیش از 24 کيلو گرم ماده مخدر از نوع تریاک در یکی از محور های مواصلاتی این شهرستان خبر داد .

به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ " سید عبدالنبی میری سوق " در اين خصوص گفت : روز گذشته ماموران پليس این شهرستان ، در محور مواصلاتی یاسوج به اصفهان با اجراي ايست و بازرسي ، اقدام به کنترل خودرو هاي عبوري کردند .

این مقام انتظامی ادامه داد : در ادامه ماموریت پلیس در اجرای کنترل خودروهای عبوری در این محور به یکدستگاه خودروی سواری پژو 405 مشکوک که دستور توقف را صادر کردند .

این مسئول انتظامی در استان خاطر نشان کرد : با متوقف شدن این خودرو و بازرسی ماموران ، مقدار 24 کیلو و 400 گرم ماده مخدر از نوع "تریاک" که به طرز ماهرانه ای در قسمتهای مختلف این خودرو جاسازی شده بود ، کشف و ضبط و راننده آن دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دنا در پایان ، از عزم جدي پليس در برخورد با قاچاقچيان مواد مخدر و سوداگران مرگ خبر داد و خاطرنشان کرد: شهروندان بايد ياريگر پليس در تأمين امنيت جامعه بوده و اخبار و گزارشات خود پيرامون فعاليت قاچاقچيان را از طريق تماس با تلفن 110 به نيروي انتظامي اطلاع دهند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار