مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت :
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مرکز حراست این وزارتخانه گفت: با اجرای طرح رونق تولید، مشکلات بسیاری از صنعتگران رفع می شود.
کد خبر: ۴۵۸۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱ 13 July 2017
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد،  " محسن حسن الفت" در سفربه استان کهکیلویه و بویراحمد با بیان این مطلب افزود: با اجرای طرح یاد شده مشکلات مالی صنعتگران برطرف می شود که با ورود سامانه بهین یاب این امرتسهیل شده است.
وی با بیان اینکه در این میان همکاری های بانک های عامل نیر برای تسریع در اعطای تسهیلات موثر است، همچنین طی جلسات متعددی که وزیر صنعت، معدن و تجارت با مدیران محترم بانک های عامل داشتند قول مساعدت در جهت تسریع پرداخت تسهیلات به تولید کنندگان را دارند افزود: اختیارات مدیران بانک ها در استان ها برای پرداخت تسهیلات محدود است.
الفت در ادامه گفت: برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی وزارتخانه و سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانها تلاشهای وافری از سوس مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع و امور استانها صورت گرفته است.
مشاور وزیر و رییس مرکز حراست گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهکیلویه و بویر احمد توانسته است در حوزه های تخصصی و عملکردی خود قانونمند عمل کرده و خود را با اهداف وزارتخانه منطبق نماید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار