کد خبر: ۴۵۸۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱ 13 July 2017
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :وقتی داریوش شجاعیان و مجتبی جباری استقلالی شدند انتظار می‌‌‌رفت که پرونده بازگشت سرور جباروف برای همیشه بسته شود اما در چند روز اخیر سر و کله هر دو بازیکن خارجی پیدا شده است و می‌‌‌خواهند برای استقلال بازی کنند و کادرفنی و مدیریت باشگاه هم از حضور آنها استقبال کرده اند.
این در شرایطی است که بدون رابسون و جباروف هم لیست استقلال لبریز شده و به ۱۹ رسیده بود. خبر رسید محسن کریمی که به تازگی جراحی کرده و چند ماه از شرایط بازی دور خواهد بود، موقت از لیست خارج می‌‌‌شود تا جا برای شماره ۸ باز شود. حالا منصوریان مجبور است ۲ بازیکن دیگر که یکی از آنها حتما باید خارجی باشد را از لیست کنار بگذارد.
مگویان رفتنی شد
در صورتی که بازگشت رابسون آن طور که خودش و توفیقی خبر داده اند نهایی شود استقلال در خط دفاع صاحب ۶ مدافع میانی خواهد شد.از بین منتظری ، پادووانی، سهرابیان، رابسون، مگویان و مجید حسینی فقط دونفر فیکس هستند و برای هرکدام هم فقط می‌‌‌شود یک ذخیره در نظر گرفت. یعنی آبی‌‌ها حداقل ۲ مدافع اضافه دارند. اگر سهرابیان که در رده سنی امید است را فاکتور بگیریم منصوریان برای جا باز کردن در لیست ۱۸ نفره باید قید یکی از مدافع‌‌های خارجی اش را بزند. گزینه محتمل هرایر مگویان است که از مدت‌‌ها پیش نامش برای این منظور مطرح است. ازطرف دیگر پرداخت بیش از ۲/۱ میلیارد به یک مدافع نیمکت نشین منطقی و عقلالنی به نظر نمی رسد. البته برای تسویه حساب و فسخ دوطرفه قرارداد باید طلب یک میلیاردی هرایر پرداخت شود که خودش یک مشکل و مساله دیگر است. هرایر که از نیمکت نشینی در استقلال و مشکلات مالی ناراضی است و البته مشتری‌‌های دست به نقدی چچون ذوب آهن دارد هم بعید است مشکلی با تسویه حساب و جدایی داشته باشد.
یک خارجی اضافی است
اگر رابسون و جباروف برگردند با وجود مگویان و پادووانی لیست استقلال از ۴ سهمیه خارجی تجاوز می‌‌‌کند و یک نفر باید استقلال را ترک کند. اگر منصوریان رای به بازگشت جباروف و رابسون داده پس حتما آنها را می‌‌‌خواهد. می‌‌‌ماند پادووانی و مگویان که وقتی قرارداد مدافع برزیلی تمدید شده تنها گزینه باقی مانده مدافع ارمنستانی است. مگر آنکه مصدومیت پادووانی به شکلی باشد که کادر فنی بخواهد تصمیم دیگری درموردش بگیرد.
امید و داریوش نه! فرشید رفتنی است
اگر منصوریان جباروف را بخواهد که طبق گفته پندار توفیقی معلوم است می‌‌‌خواهد، آنوقت باید علاوه بر مگویان یک‌‌هافبک دیگر را هم کنار بگذارد. برخی رسانه‌‌ها از احتمال بازگشت داریوش شجاعیان به گسترش فولاد خبر می‌‌‌دهند که نه منطقی به نظر می‌‌‌رسد و نه حتی در حد یک شایعه تایید شده است. کادر فنی استقلال از هر طرف که برود باید قید یکی از‌‌هافبک‌‌های دفاعی اش را بزند. امید ابراهیمی مصدوم تا نیم فصل از لیست خارج می‌‌‌شود یا فرشید باقری را به تیم دیگری واگذار می‌‌‌کنند؟ شنیده‌‌ها می‌‌‌گوید ابراهیمی از هفته پنجم یا ششم بر می‌‌‌گردد. از طرف دیگر روزبه چشمی و نور افکن هم آماده نشان داده اند. منصوریان مجید حسینی را هم برای روز مبادا دارد. به این ترتیب تمام راه‌‌ها به فرشید باقری ختم مکی شود که بحث جدایی اش در نیم فصل و پایان فصل هم مطرح بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار