تصميم گيري دراین خصوص به بعد موكول شود که این امر به تشكيل پرونده براي شهردار یاسوج وارجاع به تخلفات وزارت كشورشده است و به همين دليل معاونان شهردار داوطلبانه در راستاي اين اقدام استعفاء دادند.
کد خبر: ۴۵۹۰۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱ 13 July 2017
از روز گذشته زمزمه ای مبنی بر برکناری سه تن از معاونان شهرداری یاسوج در فضای مجازی دست به دست می شد و برخی رسانه ها هم آن را منتشر کردند. اما شهردار یاسوج این موضوع را تکذیب کرد و گفت : معاونان خود استعفا داده بودند که استعفای آنان پذیرفته شد  و شهرداری یاسوج خبر برکناری سه تن از معاونان شهردار را قویا تکذیب می کند.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، شهرداری یاسوج درواکنش به انتشار خبرجعلی  درفضای مجازی آورده است : عمده نيروهاي كليدي ومسئوليت دارشهرداري ياسوج قراردادي هستند كه درهمه دوره هاي قبل ازشهردارفعلی ؛ معاون، مدير ويا مسوولیت واحدی را برعهده داشتند.
این منبع با اشاره به اینکه تنهادراين دوره ده ها مكاتبه وصورتجلسه ازطريق استانداري وسايردستگاه ها براي حذف اين مناصب باشهرداري صورت گرفته افزوده است : معاونان شهرداری بر اساس همین مکاتبات استعفاء داده بودند که مورد پذیرش شهردار واقع شده  است .
هم چنین دراخرين تصميم مقررگرديد: تصميم گيري دراین خصوص به بعد موكول شود که این امر به  تشكيل پرونده براي شهردار یاسوج وارجاع به تخلفات وزارت كشورشده است و به همين دليل معاونان شهردار داوطلبانه در راستاي اين اقدام استعفاء دادند
براین اساس سايرمسوولان مشابه درشهرداري درخواست استعفاء داده اند كه فعلا برا جلوگيري از تعطيل شدن كارشهروندان موافقت نشده است ومعاونت هاي مستعفي نيزبه جهت جلوگيري ازخدشه دركارهاي شهرداري وشهروندان به صورت غيررسمي به فعاليت خودادامه مي دهند
شهرداری یاسوج  فعاليتهاي انجام شده دراين دوره رامديون اين تيم مديريتي می داند واززحمات و تلاشهاي شبانه روزي وصادقانه انها تشكرمی کند.
درپایان شهرداری یاسوج پیگیری قضایی ؛انتشاردهنده اخبار جعلی درفضای مجازی را برای خود محفوظ می دارد.
                      روابط عمومی و بین الملل شهرداری یاسوج
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار