از سوی فرماندار بهمئی اعلام شد:
مرحله اول (فاز اول) گازرساني به شهرک صنعتی خلیج فارس و 13 روستاي منطقه كت در شهرستان بهمئي و تقویت گاز شبکه شهری تا دي ماه امسال (1396) به بهره برداري مي رسد.
کد خبر: ۴۶۰۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹ 16 July 2017
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، فرماندار بهمئي از بهره برداري طرح گازرساني به منطقه كت و روستاهاي حومه در شهرستان بهمئي تا 6 ماه آينده خبر داد.
« فرماندار بهمئي » در حاشيه بازديد از اجراي عمليات گازرساني به منطقه كت و بيش از 13 روستاي حومه اين منطقه خبرداد و با اشاره به اينكه ، فاز اول گاز رسانی به روستاهای کت و حومه با بیش از 85 درصدپیشرفت فیزیکی در حال اجراست گفت : اعتبار پيش بيني شده براي فاز اول این طرح 35 میلیارد ریال و ازمحل اعتبارات ملي هزينه خواهد شد.
 
 خبر خوش گازی برای شهرک صنعتی خلیج فارس و 13 روستای منطقه کت

« علي اكبر فرهنگي نسب » با بيان اينكه ، تعداد خانوار بهره بردار اين طرح 600 خانوار با جمعيتي بالغ بر 3هزار نفر مي باشد افزود : 16 کیلومتر طول خط لوله اين طرح است كه 14 کیلومتر اي خط لوله فلزی و 2کیلومتر لوله پلی اتیلن مي باشد.
«وي» همچنين گفت : دو ایستگاه تقلیل فشار گاز در مسیر خطوط لوله ي اين طرح احداث میشود.
«روح الله فتحي رئيس اداره گاز شهرستان بهمئي » با اشاره به اينكه ، همزمان با راه اندازي فاز اول (مرحله اول) ، فاز دوم گازرساني به ديگر مناطق و روستاهاي منطقه كت که شبکه گذاری داخل روستاهها می باشد آغاز به كار خواهد كرد گفت : ميزان اعتبار پيش بيني شده براي مرحله دوم اين طرح بالغ بر چهل و پنج میلیارد ريال از محل اعتبارات ملي پيش بيني شده است.
 
خبر خوش گازی برای شهرک صنعتی خلیج فارس و 13 روستای منطقه کت 

« رئيس اداره گاز شهرستان بهمئي » همچنين گفت توسعه گازرسانی به روستاهاي شهرستان بهمئي ، بستری مناسب برای محرومیت زدایی و جلوگيري از كوچ بي رويه مردم به شهر است كه اداره گاز شهرستان در اين راستا خدمت رساني به شهروندان و تلاشهاي خود را نسبت به سالهاي گذشته افزايش داده است.
گزارش : امین روانان
 
خبر خوش گازی برای شهرک صنعتی خلیج فارس و 13 روستای منطقه کت 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار