در بازرسی از این کامیون مقدار 30 کیلو گرم ماده مخدر از نوع هروئین و 25 کیلو و 800 گرم تریاک که بطرز ماهرانه‌ای در این خودرو جاسازی شده بود کشف شد.
کد خبر: ۴۷۱۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۰ 01 August 2017
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف محموله مخدر 55 کیلویی هروئین و تریاک در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از سایت پلیس، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف 30 کیلو هروئین و 25 کیلو و 800 گرم تریاک از یکدستگاه خودروی کامیون در محور شیراز – یاسوج خبر داد.

سردار "مهدی انصاری" در این باره گفت: روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان حین گشت زنی و کنترل خودروهای عبوری در محور ارتباطی شیراز به یاسوج ، به یکدستگاه خودروی کامیون هیوندا حامل بار هندوانه مشکوک که دستور توقف آن را صادر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از این کامیون مقدار 30 کیلو گرم ماده مخدر از نوع هروئین و 25 کیلو و 800 گرم تریاک که بطرز ماهرانه‌ای در این خودرو جاسازی شده بود کشف شد.

سردار انصاری افزود: در این رابطه راننده خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در پایان با اشاره به اینکه این محموله قاچاق مواد مخدر از یکی از استان های جنوبی کشور به مقصد یکی از شهرهای شمالی کشور بارگیری شده بود، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه تهیه ، توزیع و فروش موادمخدر در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع تا نسبت به شناسایی و دستگیری متخلفان اقدام گردد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار