کد خبر: ۴۷۲۲۷۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰ 03 August 2017
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری مادوان گفت:طی چهار ماه اخیر بیش از ۳۰۰ انشعاب غیرمجاز و تخلف در زمینه انشعاب غیرمجاز و استفاده غیراصولی از آب شرب ثبت شده و اقدامات لازم نیز انجام شده است.

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد به نقل از مهر، محمدصالح پاراد در جمع خبرنگاران افزود: آبفای شهر مادوان با جدیت و تلاش در حال ساماندهی انشعابات آب و جمع آوری انشعابات غیرمجاز در سطح شهر است.

پاراد عنوان کرد: تعدد انشعابات غیرمجاز علاوه بر انکه باعث اخلال در روند آبرسانی و تامین آب شرب شهروندان ایجاد می شوند، بروز خسارات متعددی به شبکه و تاسیسات آبی را نیز به همراه دارند.

وی با بیان اینکه آب شرب با صرف هزینه های بالا و طی مراحل مختلف فنی و زحمات فروان تولید می شود عنوان کرد: استفاده غیر اصولی و نصب انشعاب غیرمجاز باعث اخلال در روند خدمات رسانی مطلوب به شهروندان می شود.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری مادوان تعداد مشترکان این شهر را بیش از ۱۰ هزار و ۳۵۰ فقره عنوان کرد و گفت: با توجه به افزایش روز افزون جمعیت شهر مادوان، نیاز به منابع جدید تامین آب برای شهروندان محسوس است و امیداریم با رفع معارضاتی که در زمینه اجرای پروژه انتقال آب تنگ کبوتری به شهر مادوان وجود دارد، آب شرب مورد نیاز شهروندان مادوان نیز تامین شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار