سیاوش زمان : در پی گزارش مردمی مبنی بر حضور یک باند حفار غیر مجاز در کوه سیاه یگان ویژه میراث فرهنگی فوری به منطقه اعزام و عملیات جستجوی این باند متخلف آغاز شد.
کد خبر: ۴۷۶۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳ 11 August 2017
در پی گزارش مردمی مبنی بر حضور یک باند حفار غیر مجاز در کوه سیاه یگان ویژه میراث فرهنگی فوری به منطقه اعزام و عملیات جستجوی این باند متخلف آغاز شد.

به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه،رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه گفت: یک باند که قصد حفاری غیر مجاز در کوه سیاه این شهرستان را داشته شناسایی شده و عملیات تعقیب حفاران در حال اجرا است.
سیاوش زمان افزود: در پی گزارش مردمی مبنی بر حضور یک باند حفار غیر مجاز در کوه سیاه یگان ویژه میراث فرهنگی فوری به منطقه اعزام و عملیات جستجوی این باند متخلف آغاز شد.
رئیس اداره میراث فرهنگی کهگیلویه تصریح کرد: از این تیم یک دستگاه دریل تخریب، موتور برق و کلیه ابزار حفاری کشف و ضبط شده اما اعضای تیم متواری شدند.
وی با بیان اینکه عملیات تعقیب و گریز پلیس همچنان ادامه دارد، گفت: این عملیات با همکاری فرمانده و پرسنل کلانتری 12 دهدشت و فرمانده یگان ویژه در حال انجام است.
زمان از همراهی و همکاری اقبالی فرمانده کلانتری 12 و رزمجو فرمانده یگان ویژه قدردانی کرد و افزود: عملیات تا دستگیری حفاران غیر مجاز ادامه دارد.

گزارشی از سید مصطفی گنجی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار