روستای برآفتاب جلاله تنها روستای شهرستان دنا است که به علت صعب العبور بودن مسیر و وجود رودخانه بشار بر سر مسیر این روستا تا کنون امکان احداث جاده دسترسی وجود نداشته است.
کد خبر: ۴۸۷۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴ 02 September 2017
به مناسبت گرامی داشت هفته دولت با حضور معاون سیاسی استانداری و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی ، کلنگ احداث راه روستایی برآفتاب جلاله زیلایی به زمین زده شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد،محمد راستا گفت :به مناسبت کرامی داشت هفته دولت کلنگ احداث بهسازی و آسفالت راه روستایی برآفتاب جلاله زیلایی با اعتبار 11میلیارد ریال به طول دو کیلومتر و با مدت زمان 11 ماهه به زمین زده شد.
مدیریت ساخت و توسعه راههای راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد اظهار داشت : روستای برآفتاب جلاله تنها روستای شهرستان دنا است که به علت صعب العبور بودن مسیر و وجود رودخانه بشار بر سر مسیر این روستا تا کنون امکان احداث جاده دسترسی وجود نداشته است.
راستا با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید به مناطق کمتر توسعه یافت افزود: روستای برآفتاب جلاله که در دور افتاده ترین منطقه شهرستان دنا نیز از نعمت جاده دسترسی بی بهره بوده اند با تدبیر این دولت ، با بهره برداری از این محور ، خانوارهای که در آن منطقه ساکن هستند از محور ارتباطی مناسب بهرمند خواهند شد.
وی خاطر نشان کرد: در صورتی که مشکل خاصی پیش نیاید زمان بهره برداری از این پروژه زودتر از موعد خواهد بود.
کلنگ زنی راه دور افتاده ترین منطقه شهرستان دنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار