معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه؛
محبی میزان اثرگذاری سپاه را در حوزه فرهنگی مناسب ارزیابی کرد و اظهار داشت :رویکرد سپاه در برنامه های فرهنگی اعتقادی بوده و از برنامه های روز و تکنولوژی های نو استفاده می کند.
کد خبر: ۴۸۸۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۵ 03 September 2017
یکی از مهمترین بخش های تاثیر گذار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، معاونت فرهنگی این نهاد انقلابی است به گونه ای که توانسته است اقدامات موثری را در ارتقاء مباحث فرهنگی در میان نیروهای خود و در سطح جامعه ، انجام دهد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، سردار حسین محبی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در یاسوج با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی تبلیغات سپاه در راستای مصون سازی فرهنگی کارکنان هرساله برنامه هایی را ابلاغ می کند و ضروری است نتیجه عملکرد و اثر بخشی این برنامه ها مورد سنجش و ارزیابی قرار گیردگفت :در راستای ارزیابی عملکرد و اثر بخشی برنامه فرهنگی و تبلیغی کهگیلویه و بویراحمد سومین استانی می باشد که در 6 ماهه اخیر مورد ارزیابی و سنجش قرار می گیرد.
وی با تقدیر از عملکرد سپاه فتح دراجرای برنامه های ابلاغی این سپاه گفت :سپاه فتح در راستای برنامه های فرهنگی، قرآن و تبلیغی عملکرد مناسبی داشته است.
 
اقدامات فرهنگی سپاه ، به روز و با تکنولوژی های نو ارائه می شود/ تولید کتاب های صوتی برای اولین بار در کشور

سردار محبی نیز عنوان کرد :تا کنون بالغ بر 400 کلیپ فرهنگی در موضوعات مختلف توسط معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه تدوین و پخش شده است.
معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه درسپاه اظهار داشت :در راستای گسترش فرهنگ کتاب‌ و کتابخوانی در بین کارکنان سپاه، اقداماتی را در این زمینه انجام داده است که با تنوع بخشی، جذابیت و نوآوری توانسته رویکرد جدیدی را در میان فرماندهان، مسئولان و کارکنان نسبت به اهمیت کتاب‌ و کتابخوانی ایجاد کند.
او از تولید 12 کتاب صوتی در این معاونت خبر داد و گفت :تولید کتاب های صوتی برای اولین بار در کشور انجام شده است و 12 کتاب با خوانش های مختلف تولید و در دسترس می باشد.
محبی میزان اثرگذاری سپاه را در حوزه فرهنگی مناسب ارزیابی کرد و اظهار داشت :رویکرد سپاه در برنامه های فرهنگی اعتقادی بوده و از برنامه های روز و تکنولوژی های نو استفاده می کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار