ماینده مردم کهگیلویه بزرگ، گفت:کسانی که برای فسفات چرام هم آیه یأس می‌خواندند بدانند این پروژه پس از ۴۰ سال در سفر وزیر صنعت تعیین تکلیف شده و تجهیز کارگاه به زودی آغاز خواهد شد.
کد خبر: ۴۹۰۷۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴ 07 September 2017
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ، گفت:کسانی که برای فسفات چرام هم آیه یأس می‌خواندند بدانند این پروژه پس از ۴۰ سال در سفر وزیر صنعت تعیین تکلیف شده و تجهیز کارگاه به زودی آغاز خواهد شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، عدل‌ هاشمی‌پور ظهر امروز در حاشیه کلنگ‌زنی درمانگاه روستای بردیان با بیان اینکه منابع دولت برای اجرای پروژه‌ها محدود است، گفت: از ظرفیت خیران به عنوان دولت پنهان برای شهرستان‌ها بهره می‌گیرم.
نماینده شهرستان چرام با اشاره به اصلاح تعرفه برق چرام که هم امام جمعه محترم و هم مردم عزیز دغدغه داشتند خوشبختانه با پیگیری های انجام شده هفته گذشته نامه ای از سرپرست وزارت نیرو گرفتم.
وی افزود:این نامه برای اصلاح تعرفه برق شهرستان های چرام و کهگیلویه می باشد.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس، در ادامه کلنگ زنی ها حوزه سلامت توسط خیرین در روستای کلایه سفلی در کهگیلویه با اشاره به اینکه تاکنون این خیر در مناطق مختلف در امر مدرسه سازی ،آبرسانی و ساخت درمانگاه به ما کمک نموده تاکید کرد:تاکنون قریب به ۱۱میلیارد تومان عزیزان خیر در حوزه انتخابیه و در کارهای عام المنفعه کمک کرده اند.
وی با اشاره به پیگیری ها در حوزه ورزش و نگاه ویژه به جوانان گفت:مجوز احداث ۴۰ چمن مصنوعی و ۱۰ سالن ورزشی چند منظوره از آقای نوبخت و هشت چمن مصنوعی از آقای زنگنه گرفته شده است و به تناسب نیاز در شهرستان‌های چهار گانه اجرا خواهند شد.
وی، همچنین به پیشرفت فیزیکی پروژه پتروشیمی دهدشت اشاره کرد و گفت: عملیات خاکبرداری به اتمام رسیده و به زودی ساختمان‌های صنعتی و غیر صنعتی آغاز می‌شود.
هاشمی‌پور با بیان اینکه عده‌ای اجرای این پروژه را غیر ممکن تلقی می‌کردند، افزود: با «نمی‌توان» و «نمی‌شود» کار پیش نمی‌رود.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ، گفت:کسانی که برای فسفات چرام هم آیه یأس می‌خواندند بدانند این پروژه پس از ۴۰ سال در سفر وزیر صنعت تعیین تکلیف شده و تجهیز کارگاه به زودی آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه کارهای بزرگ دل بزرگ می خواهد بیان کرد:با آمدن وزیر صنعت به چرام و با توکل به خدا کار تمام شد و همین دیشب که با وزیر تلفنی صحبت کردم معدن بوکسیت سرفاریاب و فسفات چرام تعیین تکلیف شدند.
تصویر نامه اصلاح تعرفه برق چرام و کهگیلویه:

خبرهای خوش عدل هاشمی برای چرامی ها

گزارش و عکس: علی یاری زاده

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار