ماموران در بررسی از این خودرو، اسکناس های 100 ، 5000 و یک دلاری کشف کردند و همچنین دو قبضه اسلحه کلت کشف و ضبط و در این رابطه دو نفر دستگیر و خودرو نیز توقیف و روانه پارکینگ شد .
کد خبر: ۵۰۴۰۰۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۹ 06 October 2017
در پی درج اخباری مبنی بر کشف مبالغی پول جعلی در محور یاسوج به اصفهان ، سردار انصاری جزئیات این خبر را اعلام نمود. بر اساس جزئیات جدید منتشر شده ، این مبالغ کشف شده به دلار بوده است.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ،فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف 622 هزار و 19 دلار جعلی از یکدستگاه خودروی ماکسیما در محور یاسوج – اصفهان و دستگیری دو نفر در این رابطه خبر داد.

بنابر این گزارش ، سردار "مهدی انصاری" در این رابطه گفت : روز گذشته ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان دنا با همکاری ماموران پاسگاه انتظامی میمند، حین کنترل خودروهای عبوری محور یاسوج – اصفهان، به یک دستگاه خودروی ماکسیما مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی افزود : ماموران در بررسی از این خودرو، پنج هزار و 994 قطعه اسکناس جعلی شامل پنج هزار و 970 قطعه اسکناس 100 دلاری ، پنج قطعه اسکناس 5000 دلاری و 19 قطعه اسکناس یک دلاری و همچنین دو قبضه اسلحه کلت کشف و ضبط و در این رابطه دو نفر دستگیر و خودرو نیز توقیف و روانه پارکینگ شد .

انصاری در پایان خاطر نشان کرد : ارزش تقریبی دلارهای جعلی کشف شده 24 میلیارد و 557 میلیون ریال برآورد شده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار