دکتر احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم گویا یکی از مدیرانی است که باید پیه این دهن کجی ها و اعتراضات را بر تن خود بمالد چرا که تاکنون استقبال خاصی از وی در میان بخش عمده ای از اصلاح طلبان صورت نگرفته و شاید تنها کسی که تاکنون به استقبال وی آمده است محمود منطقیان ، یکی از شاخص ترین چهره اصلاح طلب کهگیلویه و بویراحمد بوده است.
کد خبر: ۵۰۵۴۳۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۴ 08 October 2017
انتخابات به پایان رسید و همه بر این موضوع تاکید دارند که رقابت های انتخاباتی به رفاقت و همکاری تبدیل شود اما در این بین عده ای هم معتقدند که مرسوم است که برندگان انتخابات ، سهم بیشتری در حوزه ی مدیریتی داشته باشند که البته در این زمینه می توان گفت ، هم اصولگرایان و هم اصلاح طلبان در زمان پیروزی قائل به دادن کوچکترین سهمی به رقیب نبوده و نیستند.
اما در خصوص انتخابات اخیر ضد و نقیض های زیادی در خصوص سهم برخی جناح ها در پیروزی روحانی مطرح بوده است . اکثر سیاسیون معتقدند نباید از این واقعیت چشم پوشید که خواستگاه و هسته ی تامین کننده ی موج پیروزی روحانی ، اصلاح طلبان بوده اند هر چند موضوع تاکید بر اصلاح طلبی را از زبان روحانی تا بحال نشنیده ایم یا به ندرت شنیده ایم چرا که وی معتقد است که خود صاحب جریانی به نام اعتدال است و اصولگرایان میانه رو و اصلاح طلبان ، همزمان در صف موافقانش بوده اند.
اما این موضوع در کهگیلویه و بویراحمد شفاف تر بوده است و تقریبا صف اصلاح طلبان و اصولگرایان در انتخابات کاملا مشهود بود و به واقع ، اصلاح طلبان پیروز انتخابات بوده اند. اما از آنجا که سیاست کلی روحانی فراتر از محدود کردن خود به جناحی خاص بوده است هر از چند گاهی در انتخاب مدیران شنیده می شود که اصلاح طلبان ، زبان به اعتراض می گشایند در این خصوص اقدام به چانه زنی و گاهی قهر از مدیران و گاها هم حملات متعدد به مسببان می نمایند.
 
اصلاح طلبان حاضر به نشستن در کنار اصولگرایان نیستند!/ دعوت استاندار بی پاسخ ماند! 
 
دکتر احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم گویا یکی از مدیرانی است که باید پیه این دهن کجی ها و اعتراضات را بر تن خود بمالد چرا که تاکنون استقبال خاصی از وی در میان بخش عمده ای از اصلاح طلبان صورت نگرفته و شاید تنها کسی که تاکنون به استقبال وی آمده است محمود منطقیان ، یکی از شاخص ترین چهره های اصلاح طلب کهگیلویه و بویراحمد بوده است.
امروز عصر نشستی به دعوت استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با میهمانی احزاب فعال سیاسی صورت گرفت که ، از قرار معلوم اصلاح طلبان با یک "نه" هماهنگ در این نشست حاضر نشده اند تا نشان دهند که هنوز به سهم خود از تقسیم برکات پیروزی روحانی ناراضی هستند!
آنگونه که اعلام شده است نشست احزاب و تشکل‌های سیاسی با استاندار کهگیلویه و بویراحمد بدون اصلاح‌طلبان و تنها با حضور چهره‌های شاخص اصولگرا برگزار شد.
در این دیدار از جریان سیاسی اصلاح‌طلب به جزء ابوذر صالح‌نسب از حزب اسلامی کار و خانم نامداری از مجمع بانوان اصلاح‌طلب، هیج کدام از چهره‌های سیاسی شاخص جریان اصلاح‌طلب به ویژه رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان در این نشست حضور پیدا نکردند.

از جریان اصولگرا علی محمد دانشی دبیر حزب موتلفه استان کهگیلویه و بویراحمد، شیخ شجاعیان رئیس ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در شهرستان بویراحمد، حبیب‌منش دبیر جامعه اسلامی فرهنگیان، فرماندار سابق دنا و از چهره‌های اصولگرا، روسای احزاب سیاسی اصولگرای شهرستان بویراحمد، کیان دهراب‌پور نماینده انجمن اسلامی پزشکان، سردار جعفری نماینده حزب رهپویان ولایت، رستمی از جامعه اسلامی مهندسین و تعداد زیادی دیگر از اصولگرایان نیز حضور داشتند.
همچنین کرامت کریمی مدیرکل سیاسی استاندار و فتاح محمدی معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور داشتند.
حال باید دید استاندار کهگیلویه و بویراحمد که در همین ابتدای کار با رویی نچندان خندان ، مدیران را نسبت به شیوه مدیریت منضبط خود آگاه کرده است ، در مقابل این دهن کجی اصلاح طلبان چه رویه ای در پیش خواهد گرفت ؟ هر چند به نظر می رسد این شیوه ی دولت روحانی است که به اصلاح طلبان شناسنامه دار و معروف تا آن اندازه بها ندهد که برای وی تعیین تکلیف کنند! اثبات کننده ی این مدعا ، اعتراضات به شیوه چینش کابینه از طرف بزرگان اصلاحات کشور است!
 احزاب سیاسی که دعوت استاندار کهگیلویه و بویراحمد را پذیرفتند
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۶
انجمن اسلامی جامعه پزشکی
|
United States
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
اقای کیان دهراب پور عضو عادی انجمن اسلامی جامعه پزشکی استان هم نیست چه برسد به اینکه ب عنوان نماینده انجمن اسلامی جامعه پزشکی در جلسه حضور یابد احتمالا نگارنده محترم بسیج جامعه پزشکی را با انجمن اسلامی جامعه پزشکی اشتباه گرفتن
مجمع زنان اصلاح طلب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
خانم نامداري از طرف مجمع زنان شركت نكرده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
هر کی قهر کرد خودش را بی بهر کرد
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
سلام

په استاندار میخواد چه گلی به سر کسی بزنه که اصلاح طلبان بی بهر میشن
در کل اصلاحات اشتباه کرده که از روحانی حمایت کرده ایشان اصلاح طلب نیست
استاندار به مردم محروم وایقدر جوان ودانشجو وتحصیلکرده بیکار رسیدگی کنه بسه
چکار اصول واصلاح داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
نه اصلاح طلب نه اصولگرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
درود بر شرف اصلاح طلبان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار