یادداشت یک مخاطب؛
کد خبر: ۵۰۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸ 14 October 2017
آنچه که در زیر آورده شده است یادداشت ارسالی مخاطبان تابناک کهگیلویه و بویراحمد است و این سایت محتوای آن را تایید یا تکذیب نمی کند. شما هم می توانید نظر خود را در تایید یا تکذیب این مطلب بیان کنید.
 من یک سپاهی ام...
به قلم؛ دکتر سید نعمت الله رشیدی فرد 
 سروهای سرافراز سپاه پاسداران حافظ عزت و سربلندی یک ملت اند ، حافظ غرور یک کشورند ؛ در زمانه ای که آتش و خون غرب آسیا را در نوردیده حامل آرامش و امنیتی شده اند که در ازای جانفشانی های شهدای مدافع حرم بدست آمده است.
امنیت حاصل مجاهدت و فداکارای سردارانی است که سر دادند تا سر ما بالا باشد.
 سپاهیانی که در 8 سال دفاع مقدس سمفونی عشق و ایثار سرودند و بعد از آن در عرصه ی سازندگی نوای خوش محرومیت زدایی و نوای خوش توسعه سردادند.
خود باوری را با "ما می توانیم" اثبات کردند.
نوای خوش توسعه را در سراسر ایران اسلامی طنین انداز کردند و طعم شیرین خدمت را به محرومان و مستضعفان چشاندند.
سروهای سرافراز از خلیج همیشه فارس در جنوبی ترین نقطه ی سرزمین اسلامی مان تا خرز و از سرزمین ریگ های سوزان در شرق تا سوز سرمای غرب دل در گرو امنیت و آبادنی ایران اسلامی داشته و دارند.
 گاه این امنیت با خون بدست می اید و گاه با زنگ توسعه و محرومیت زدایی. سپاه نماد عزت و خودباوری یک ملت است که در عرصه های مختلف از دفاع مقدس تا سازندگی تا توان موشکی پیشتاز و پیشرو است تا ایران اسلامی همچون خورشیدی تابان در غرب آسیا بدرخشد.
 به یمن جانفشانی های مدافعان حرم تروریست های تکفیری این شمرهای زمانه در روزهای آخر حیات سراسر ننگ خود هستند و آمریکای جنایتکار این پدرخوانده ی گروههای تکفیری برای خلاصی از منجلابی که در آن گرفتار است سپاه پاسداران را در لیست تحریم قرار می دهد تا به خیال خام خود مانعی برای سپاه ایجاد کرده باشد اما زهی خیال باطل ؛
 سپاه پاسداران از دل تحریم های شیطان بزرگ که از اول انقلاب بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آمد و هر روز شکوفاتر و پربارتر شده و شعار ما می توانیم را به جهانیان دیکته می کند. گاه با پروژهای سازندگی اش گاه با توان موشکی اش ، گاه با تاثیرات منطقه ای و فرامنطقه ای اش از یمن ، عراق و سوریه و کردستان عراق .
 این چنین بود که سپاه نماد عظمت ، غرور و خودباوری یک ملت شد و فاتح قلبها.
 همچنان که نام سپاه مساوی شد با اقتدار ، امید ، عزت و سرافرازی. 
سپاه یعنی:
قدرت...
عزت ...
افتخار...
پاسدار انقلاب...
مطیع امر رهبر..
فدایی اسلام...
سپاه یعنی ایران...
من یک سپاهی ام ...

دکتر سید نعمت الله رشیدی فر
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
من هم سپاهی ام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
من یک سپاهی ام http://shereno.com/19098/18516/483876.html
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار