این ورزشکاران می‌گویند؛ ورزشکاران هیئت ها مدت زیادی است از قطعی آب شرب رنج میبرند و هنوز مشکل آب سالن ها ورزشی دنا برطرف نگردیده است که قطعی گاز سالن ها نیز به آن اضافه شده است.
کد خبر: ۵۲۲۲۰۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۵ 10 November 2017
تنها استخر شهرستان دنا تقریباً ۳ ماه به علت بدهی انشعابات تعطیل شده است.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، جمعی از اولیای ورزشکاران و مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان دنا در گفت‌وگوی از نبود آب شرب و گاز سالن های ورزشی شهرستان دنا ابراز گلایه کرده و اظهار کردند: هر روز دردسرهای ورزش بیشتر می‌شود،یک روز آب، یک روز برق و یک روز هم گاز مجموعه قطع شده می شود.

این ورزشکاران می‌گویند؛ ورزشکاران هیئت ها مدت زیادی است از قطعی آب شرب رنج میبرند و هنوز مشکل آب سالن ها ورزشی دنا برطرف نگردیده است که قطعی گاز سالن ها نیز به آن اضافه شده است.

روسای هیئت های ورزشی دنا خاطر نشان کردند: اولیا ورزشکاران مدام اعتراض می‌کنند که سالن سرد است و اعتراض آن‌ها هم به حق است. این دودی که اکنون به چشم ما و ورزشکاران می‌رود؛ حاصل بی تدبیری در مزایده گذاشتن استخر مجموعه‌ی ورزشی دنا است.

یکی از شهروندان سی سختی تصریح کرد:تفکیک نبودن کنتور گاز سالن های ورزشی از هم سبب گردیده تا استخر ورزشی اداره ورزش و جوانان دنا که بیشترین مصرف گاز و بدهی را دارد سبب قطعی گاز این مجموعه های ورزشی گردد و هر بار این موضوع با پادرمیانی و واسطه گری مدیر اداره ورزش و جوانان دنا و سایر مدیران شرکت های حامل های انرژی حل شود؛ ولی این بار قضیه جدی‌تر است.

یکی دیگر از شهروندان شهرستان که فرزندش در هیئت کشتی این شهرستان فعالیت دارد به خبرنگار ترنم دنا گفت:تنها خواهش من ار رئیس اداره ورزش و جوانان دنا این است که اجازه ندهد فعالیت بیش از ۶۰ نفر ورزشکار هیئت کشتی شهرستان تنها و سایر هیئت های ورزشی به خاطر نبود آب شرب و سرد بودن سالن ها کند گردد و روحیه ورزشکاران ضعیف شود.

وی گفت:چرا باید فعالیت سایر هیئت های ورزشی شهرستان به دلیل رعایت نکردن هزینه های استخر این مجموعه ورزشی که یک بحران جدی است با مشکل رو به رو شود و اکنون بدهی های سنگین حامل های انرژی و آب شرب سبب کند شدن فعالیت سایر هیئت های ورزشی گردد.

این شهروند در پایان خاطر نشان کرد:تنها خواهش ما اولیا از مسئولین این است که سالن های ورزشی دارای کنتور مجزا باشند تا بدهی یک سالن ورزشی سبب لطمه زدن به سایر هیئت ها نشود.
گزارش از جانی‌پور سی‌سخت
 
 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار