تابناک گزارش می دهد؛
اختتامیه سومین سوگواره منطقه ای شعر آئینی مشک تشنه به میزبانی شهر چرام در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ماه امسال برگزار می شود.
کد خبر: ۵۲۲۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸ 11 November 2017
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵۲۰ اثر به دبیرخانه این شهرستان ارسال شد، گفت: مراسم اختتامیه این سوگواره صبح روز چهارشنبه ۲۴ آبان در سالن آموزش و پرورش چرام برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این سوگواره منطقه ای با حضور استان‌ های بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، اصفهان و کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود، اظهار داشت: موضوع اشعار سوگواره باید عاشورایی و در قالب های سپید، کلاسیک و بومی و محلی باشند.

اختتامیه سومین سوگواره منطقه ای
سعید خردمند عنوان کرد: داوری آثار ارسالی روزهای یک شنبه و دوشنبه در تاریخ های ۲۲ و ۲۳ آبان با حضور هئیت داوران برگزار و برگزیدگان مشخص می شوند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام تصریح کرد: این مراسم با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئولان شهرستانی برگزار و از ۹ نفر برگزیده تجلیل می شود.
خردمند بیان کرد: این سوگواره با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهکیلویه و بویراحمد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چرام، بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و انجمن شعر و ادب شهرستان چرام برگزار می شود.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد،مراسم اختتامیه سوگواره منطقه ‌ای شعر عاشورایی "مشک تشنه”روزچهارشنبه شنبه۲۴ آبان ماه با حضور برگزیدگان در سالن امتحانات آموزش و .پرورش چرام برگزار می ‌شود. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار