کد خبر: ۵۲۲۵۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸ 11 November 2017
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100نیروی استخدام شده بدون ضابطه شهرداری های این استان اخراج خواهند شد.
عبدالکریم عزیزی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر یک از شهرداری استان که طی چهار سال گذشته به صورت غیرقانونی و بدون ضابطه نیرویی بکار گرفته یا استخدام کرده باید آنان را اخراج کنند.
وی افزود: در روزهای آخر مسئولیت شهردار سابق یاسوج حدود 30 نفر به عنوان نیروی شرکتی در واحدهای مختلف شهرداری یاسوج مشغول به کار شدند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این دفتر بر اخراج تمامی این نیروها تاکید دارد.
عزیزی با اشاره به اینکه هنوز آمار دقیق این نیروها مشخص نیست، تصریح کرد: برآورد اولیه تعداد این نیروهای خدماتی و اداری بیش از 100 نیرو است.
وی ابراز داشت: در آینده نزدیک با حضور نماینده سازمان همیاری شهرداری‌ها، شورای شهر و استانداری وضعیت نیروی‌های استخدام شده بدون ضابطه در شهرداری های کهگیلویه و بویراحمد تعیین تکلیف می‌شود.
پیش تر نیز مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفته بود: هم اینک حدود1000 نیروی مازاد تنها در بدنه شهرداری یاسوج مشغول به فعالیت هستند.
وی افزود: وجود نیروهای مازاد و تحمیل کردن هزینه های زیاد بر شهرداری ها مانعی برای خدمات رسانی مطلوب در حوزه خدمات شهری است.
عزیزی بیان کرد: نیروهای زیادی بدون مجوز و خارج از چارت سازمانی شهرداری ها وارد بدنه این نهادهای غیردولتی شده اند و اکنون علاوه بر تحمیل هزینه های سنگین برای خود شهرداری ها موجب بروز مشکلات متعدد برای سایر مسئولان و نهادهای اجرایی شده است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۸/۲۰
اگه این کاروکنندخیلی عالیه تولیکک هم این کاروبکنید
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار