کد خبر: ۵۲۴۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۱ 14 November 2017
روستای اسلام آباد تنگ سریز که مدتی بود به دلیل خشک شدن چشمه‌ها تامین آب این منطقه با کم آبی روبرو شده بود از تنگنای کم آبی خارج شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، جهانگیر احسانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران روستای اسلام آباد تنگ سریز که مدتی بود به دلیل خشک شدن چشمه‌ها تامین آب این منطقه با کم آبی روبرو شده بود از تنگنای کم آبی خارج شد.

وی اظهار داشت: منبع تامین آب روستای تنگ سریز، چشمه‌ای بود که به دلیل خشکسالی‌های چند سال اخیر بسیار کم آب و تقریبا خشک شده بود.

معاون مهندسی توسعه شرکت آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با وجود مشکلات و محدودیت‌های مالی، به جهت رفع اورژانسی مشکل روستائیان عزیز این منطقه، حدود 1 میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی تخصیص داده شد.

احسانی بیان داشت: آب این روستا با اجرای 6 کیلومتر شبکه توزیع و خط انتقال از پروژه کریک-دارشاهی تامین و هم اکنون آب سالم، کافی و پایدار در دسترس روستائیان عزیز این منطقه است.

به گزارش فارس، اعضای شورا و دهیاری روستای اسلام آباد تنگ سریز با حضور در شرکت آبفای روستایی استان ضمن قدردانی از اتمام پروژه آبرسانی به این روستا در کوتاه ترین زمان، ابراز داشتند: جای تقدیر دارد مشکل مردم روستا در بازه زمانی بسیار کوتاهی صورت بگیرد که اصلا قابل انتظار نبود.

کشواد علی‌پور به نمایندگی از مردم روستا گفت: شرکت آبفای روستایی استان فارغ از هیاهو و جنجال رسانه‌ای شب و روز وقت گذاشت در کوتاهترین زمان مشکل آب مردم روستا را از منبع آب مطمئن و پایدار مرتفع کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار