ه همت ستاد ساماندهی شئون فرهنگی کهگیلویه صورت گرفت:
جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) به همت ستاد شئون فرهنگی شهرستان کهگيلويه با حضور فرماندار کهگیلویه، امام جمعه چرام، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه شهردار دهدشت و تعدادی از مسئولان شهرستانی در حسینیه سپاه شهر دهدشت برگزار شد.
کد خبر: ۵۳۴۸۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۶ 06 December 2017
به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت، جشن میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) به همت ستاد شئون فرهنگی شهرستان کهگيلويه با حضور فرماندار کهگیلویه، امام جمعه چرام، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه شهردار دهدشت و تعدادی از مسئولان شهرستانی در حسینیه سپاه شهر دهدشت برگزار شد.

در این جشن برنامه های شاد و متنوعی از جمله: مسابقه، تقلید صدا نمایش طنز مولودی خوانی برگزار شد.

 امام جمعه چرام در این جشن ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام صادق(ع)با بیان اینکه چرا دشمن و به ویژه آمریکا در غرب آسیا و خاورمیانه دنبال تفرقه افکنی است گفت: این منطقه بسیار ویژه است و منابع اقتصادی فراوانی در منطقه خاورمیانه وجود دارد.

امام جمعه چرام افزود: حدود ۷۰ درصد نفت دنیا در این منطقه است و دشمنان به دنبال تفرقه افکنی بین سنی و شیعه هستند تا به اهداف مادی خود در برسند.

وی با اشاره به اینکه نان و منفعت دشمن در تفرقه انداختن بین مسلمانان است تصریح کرد: آن چیزی که می تواند ما را به اهداف دین اسلام و پیامبر اسلام برساند ایجاد اتحاد بین مسلمانان است.

افشار در پایان گفت: وعده الهی پیروزی حق بر کفر است و انشاءالله جامعه اسلامی به وحدت و اتحاد کامل برسد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار