رییس صنعت،معدن و تجارت   کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
رییس صنعت،معدن و تجارت  گفت: ۳واحد فروشگاه بزرگ که اقدام به احتکار تخم مرغ نمودند ، شناسایی شد و برای انها پرونده تخلف احتکار و امتناع از عرضه ان به ارزش ریالی ۹۷میلیون و دویست هزار ریال تشکیل شد.
کد خبر: ۵۴۸۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۵ 07 January 2018

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد،داریوش دیودیده رییس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر،افزود: باتوجه به بحران اخیر بازار تخم مرغ در سطح ملی،سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در هفته اخیر به مراتب بازار حوزه استحفاظی خود را رصد  نموده و ضمن تمهیدات لازم برای تامین و تهیه تخم مرغ ،روزانه از انبارها، سردخانه ها ،مراکز و محل هایی که امکان ذخیره کالا در استان را  داشت  بازدید و  بازرسی  می شد.
ویگفت: در این راستا  سه فروشگاه بزرگ اقدام به اختفاه و احتکار مقدار زیادی تخم مرغ نموده بودند که برای نامبردگان سه پرونده تخلف در قالب احتکار به ارزش ریالی۹۷میلیون و دویست هزار ریال تشکیل و برای رسیدگی و صدور رای به سازمان تعزیرات حکومتی استان ارسال گردید.
دیودیدهدر ادامه تصریح کرد:احتکار و امتناع از عرضه کالاو همین طور عدم نصب قیمت ،زمینه ای است برای گرانفروشی ان کالا،بنابراین در صورت مشاهده چنین تخلفاتی توسط تولید کنندگان و فروشندگان محترم ،شدیدا برخورد خواهد شد و بعضا کالای ان ضبط خواهد شد.
 
رییس صنعت،معدن و تجارت در پایان گفت: مشکل کمبود کالاهای اساسی وجود ندارد و از فعالین اقتصادی خواست تا با همدلی و همکاری ،شاهد بازاری ارام در استان باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار