ظهر امروز صورت گرفت؛
ظهر امروز وزیر نفت در دومین سفر خود به کهگیلویه به همراه استاندار کهگیلویه وبویراحمد، نماینده کهگیلویه و نماینده بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از روند اجرای عملیات پتروشیمی دهدشت بازدید نمودند.
کد خبر: ۵۶۳۶۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲ 08 February 2018

به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت، بیژن زنگنه در بدو ورود به جلسه از مدیر عامل پتروشیمی دهدشت روند عملیات اجرایی در این ۹ ماه گذشته را خواستار شد.

زنگنه ضمن ابراز رضایت از اجرای عملیات پتروشیمی دهدشت اظهار داشت: این پروژه نیازمند ۴۰۰ میلیون دلار اعتبار می‌باشد. 

وزیرنفت با بیان اینکه در کمک به پتروشیمی دهدشت تمام تلاش را به کار خواهم گرفت، ادامه داد: تأمین اعتبار این پتروشیمی از طریق صندوق توسعه ملی و فاینانس تأمین خواهد شد.

وی از نژادسلیم مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس خواست تا مشکلات این پروژه راهمواره رصد و در جهت تامین مالی آن طبق اولویت رایزنی نماید. 

عدلهاشمی‌پور هدف از این بازدید را زمان‌بندی فشرده برای بهره‌برداری این پتروشیمی عنوان کرد و افزود: طبق زمان‌بندی در نظر گرفته شده، زمانبندی به صورت ماهیانه کنترل خواهد شد.

نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تا خرداد ماه سال آینده کار به صورت EPC به پیمانکار صورت می‌گیرد و عملیات ساختمان‌های صنعتی شروع خواهد شد.

ویزمان بهره‌برداری از پتروشیمی دهدشت را پایان سال ۹۹ عنوان و خاطرنشان کرد: بعد از بهره‌برداری پتروشیمی، به واحدهای پایین دست خواهیم پرداخت که اشتغال‌زایی زیادی برای منطقه به همراه خواهد داشت. 

برپایه گزارش صدای جنوب ؛ برخورد ناشایست عوامل مختلف پتروشیمی با خبرنگاران همانند سفر قبلی تکرار شد و آنها هم در ورود خبرنگاران و هم در جلسه مشکلات زیادی برای خبرنگاران بوجود آوردند. 

برپایههمین‌گزارش دربخشی از توضیحات مدیرعامل پتروشیمی دهدشت روند کندی کار به دلیل شرایط جوی وبارش باران اعلام شد که زنگنه وزیر نفت خطاب به وی گفت: باران کجا بود و کاشکی باران ‌میامد. 

هجوممردم عادی و تجمع آنها در درب ورودی پتروشیمی تا محل برگزاری جلسه تعجب آوربود به طوریکه برخی از این افراد بصورت سفارشی در جلسه نیز حضور داشتند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار