کد خبر: ۵۶۴۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۰ 11 February 2018
غلام عباس ایثاری مسئول مرکز امامت نیروی دریای سپاه  به مناسبت ۲۲بهمن در جمع پرسنل مرکز امامت نیروی دریایی گفت: اگر انقلاب اسلامی و امام بزرگوار ما نبود و اگر اسلام پرچمدار انقلاب و تحوّل در این کشور نبود، هیچ امیدی وجود نداشت که سلطه جهنّمىِ تحقیرآمیز امریکا و حکومت دیکتاتورىِ قسىّ‌القلب پهلوی از این مملکت برکنده شود.


وی افزود : راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن در جهان یک پدیده بینظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمیبیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست.


این فرمانده نیروی دریایی ادامه داد :راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن مظهر اقتدار ملی است؛ نشان‌دهنده‌ی عزم عمومی ملت ایران است؛ مظهر همان چیزی است که هر دشمنی را در هر حد و اندازه‌یی از اقتدار نظامی و تواناییهای تبلیغاتی و سیاسی، مرعوب میکند.


ایثاری گفت : ملت ایران هر سال با حرکت خود در بیست‌ودوم بهمن، دشمن را در جای خود متوقف و وادار به عقب‌نشینی کرده.


وی در ادامه اینگونه سخن گفت :امدایم تا لببک بگویم و این بیست دوم بهمن را پرشورتر برگزارکنیم
امدایم تا به قول ان فرمانده عزیزسپاهی استکبار  وارزوهایش را لگد مال کنیم

امده ایم تا بگوییم ما همان بسیجیان هشت سال دفاع مقدسیم
امده ایم تا بگوییم دست خدا همیشه همراه ماست مثل طبس
امده ایم تا بگوییم همانای هستیم که پوزه تو و چهل کشور دیگر که هم پیمان تو بودند دردفاع مقدس به خاک ذلت کشاندیم
امده ایم تا بگوییم مگر ذلت ارتشت در خلیج فارس یادت رفت که در یک چشم به هم زدن بچه های نیروی دریایی سپاه شدند فرمانده ناوهای تو وبا دستور انان تا اسکله های نوکرانتان در خلیج همیشه فارس عقب رفتید.

امده ایم تا بگوییم مگر عراق وشامات یادت رفتند به این زودی
امده ایم تا به ملتهای ازاده دنیابگوییم حقوق بشردرکتاب اسمانی ونزدماست نه در زندانهای ویا زیر شکم هواپیماهای و توپخانه استکبار جهانی ست
امده ایم تا بگویم چهل سال است گزینه ها روی میزت به موشک توپ وجنگ نرم علیه ما هستند چ غلطی کردید
دیگر ما خط مقدمت که از باب المندب تا عربستان وان رژیم جهلی هست نگاه نمیکنیم برافراشته خواهیم شد وعقبه ات را خرد خواهیم کردکه تا بشود درس عبرت برای تو وهم پیمانانت
تاریخ پدر انسانهاست اما متاسفانه برای شما پدر نشد.

امده ایم تا بگویم تا زندایم رزمندایم و پای این انقلاب ایستادایم و حضور پرشور این ملت نشانه پایبندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است .
لازم به ذکر هست که غلام عباس ایثاری ناوسالار یکم  از فرزندان شایسته شهرستان بهمیی می باشد که مسئول مرکز امامت نیروی دریایی سپاه کشور است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار