کهگیلویه؛
همایش نکوداشت عالم برجسته حضرت حجه الاسلام والمسلمین میراحمد تقوی در دهدشت برگزار می شود.
کد خبر: ۵۷۳۰۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۴ 01 March 2018

به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه و بویراحمد،  دبیر برگزاری این همایش در نشستی که به همین منظور با مدیرکل، معاونان و مدیران صداوسیمای استان برگزار شد گفت: این همایش با هدف تجلیل از زحمات، خدمات و مبارزات انقلابی این عالم بزرگوار ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۷ در دهدشت برگزار می‌شود.

حجه الاسلام پناهی با بیان اینکه این همایش قرار بود ۲۸ اسفندماه امسال برگزار شود افزود: به خاطر بروز سانحه دلخراش هواپیمای تهران به یاسوج این همایش لغو و به ۱۳ اردیبهشت ماه ۹۷ موکول شد.

حجه الاسلام پناهی گفت:این همایش با حضور طلاب، روحانیان برجسته، شاگردان، دانش آموختگان مدرسه علمیه حضرت ولی عصر (عج) دهدشت و قشر‌های مختلف مردم برگزار خواهد شد.

مدیرکل صداوسیمای استان هم علما و روحانیان را از پیش قراولان عرصه فرهنگی و دینی، فرهیختگان واقعی جامعه اسلامی برشمرد و گفت:حضرت حجه الاسلام والمسلمین میراحمد تقوی از مصادیق واقعی معامله با خدای خویش است که قبل از انقلاب با به خطر انداختن جان خود به مکتب اسلام، تشیع و شجره طیبه انقلاب اسلامی خدمت کرد.

افشارنیا افزود: علما و روحانیان از جمله حضرت حجه الاسلام والمسلمین میراحمد تقوی از روی تعهد، دلسوزی و به دور از هرگونه سیاسی کاری در ساحت اسلام و دین با گوشی شنوا و فریادی رسا، زبان گویای مشکلات مردم و جامعه هستند.

وی تکریم و پاسداشت زحمات و خدمات چندین ساله این عالم ربانی را ضروری دانست و اضافه کرد: صداوسیمای استان این آمادگی را دارد با مشارکت دیگر دستگاه‌های متولی، در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این همایش تلاش کند و برنامه‌های مربوط به این رویداد را قبل، حین و بعد از آن در قالب برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی به خوبی پوشش و انعکاس دهد.

در این جلسه سایر اعضا راهکار‌ها و پیشنهاد‌های خود را در زمینه‌های زمان، مکان و محور‌های این همایش ارائه کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار