بخشدار سرفاریاب در جلسه ستاد نوروزی بخش سرفاریاب عنوان کرد؛
نماینده عالی دولت در بخش سرفاریاب همچنین به جاده ارتباطی سرفاریاب به یاسوج اشاره و تصریح کرد: عرض کم جاده ، وجود پیچها و پرتگاه های خطرناک ، نداشتن پارکینگ و … از مشکلات این جاده پرتردد هست که انتظار داریم توسط مسئولین حل شود.
کد خبر: ۵۷۶۶۸۹
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۴ 09 March 2018

به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت، عصر دیروز بخشدار سرفاریاب در ستاد ساماندهی سفرهای نوروزی بخش سرفاریاب، اظهار داشت: بدلیل تنوع آب و هوایی و گونه های زیستی و گیاهی و از طرفی نزدیک بودن دو اقلیم سردسیری و گرمسیری بخش سرفاریاب، این بخش به روال هر ساله پذیرای بیشترین گردشگر در ایام نوروز خواهد بود که انتظار میرود همه مسئولین در این ایام پای کار باشند تا ایام خوب و راحتی را برای گردشگران رقم بزنیم.  

آتش سودا در بخش دیگری از سخنان خود به ساخت سرویسهای پیش ساخته توسط میراث فرهنگی استان برای شهرستان کهگیلویه اشاره کرد و افزود: باتوجه به اینکه اکثر مردم شریف شهرستان کهگیلویه در ایام نوروز بخش سرفاریاب را برای تفریح انتخاب میکنند، انتظار داریم مدیرکل محترم میراث فرهنگی در فکر تامین چند مورد سرویس بهداشتی برای تفرجگاه های بخش سرفاریاب باشند. 

نماینده عالی دولت در بخش سرفاریاب همچنین به جاده ارتباطی سرفاریاب به یاسوج اشاره و تصریح کرد: عرض کم جاده ، وجود پیچها و پرتگاه های خطرناک ، نداشتن پارکینگ و … از مشکلات این جاده پرتردد هست که انتظار داریم توسط مسئولین حل شود. 

وی ادامه داد: بزرگترین مشکل در ایام نوروز بویژه در روز سیزدهم عرض کم پلهای تنگ پیرزال هست که باعث رقم خوردن ترافیک ده ساعته و بلکه بیشتر نیز خواهد شد که مسئولین راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای از هم اکنون هوشیار باشند و فکر چاره ای باشند. 

گفتنی است که تکمیل روشنایی معابر روستاها ، بازگشایی جاده ها ، بهسازی معابر روستاهای دره لیر ، آب ماهی ، مندان ، تیرآبگون ، نهم ، عزیزی ، دهنو اسلام آباد ، دلی دهنو ، پاده و … و نیز تجهیز مدارس جهت اسکان گردشگران و تامین تانکرهای آب شرب از مصوبات ستاد سفر در سرفاریاب بود. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار