شهرستان کهگیلویه؛
جلسه هماهنگی برگزاری هرچه مطلوبتر برنامه های هفته دندانپزشکی و هفته سلامت  با حضور مدیر و معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه در ستاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.
کد خبر: ۵۸۹۰۵۸
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۴ 10 April 2018

به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت، در راستای اجرای هرچه مطلوبتر و گسترده تر برنامه های هفته های دندانپزشکی و سلامت که به ترتیب در فاصله های زمانی ۲۳ لغایت ۲۹ فروردین ماه و نیز یکم تا هفتم اردیبهشت ماه سالجاری برگزار خواهند شد، کارشناسان و مسئولین واحدهای بهداشتی ستادی در این جلسه به بررسی راهکارهای مختلف در این زمینه پرداختند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کهگیلویه در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت و لزوم ارتقاء کمی و کیفی ابعاد مختلف برنامه های پیش بینی شده، افزود: ضروری است کارشناسان واحدهای مختلف ستادی با همکاری و تعامل با همدیگر و سایر ادارات سطح شهر نسبت به پررنگ برگزار کردن این برنامه ها اقدامات لازم را انجام دهند.

کوروش داوری خاطرنشان کرد: در این راستا عزم جدی مدیریت شبکه بر پشتیبانی همه جانبه از برنامه های کارشناسی شده خواهد بود و از هیچ کوششی در راه رسیدن به اهداف تعیین شده در این زمینه دریغ نخواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار