بیژن مهدی پور اظهار داشت:بر اساس ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه و مصوبه شورای اشتغال گچساران هرگونه جذب نیرو در پروژه های فعال در این شهرستان تنها از طریق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان انجام می شود.
کد خبر: ۶۰۲۱۸۵
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۴ 07 May 2018
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران با تائید خبر بکارگیری نیرو در پروژه محور گچساران-چرام گفت: با رایزنی‌های انجام‌شده با مدیرعامل موسسه حرا بکارگیری نیرو در این پروژه تنها از طریق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گچساران صورت می پذیرد

بیژن مهدی پور  اظهار داشت:بر اساس ماده ۴۷ برنامه ششم توسعه و مصوبه شورای اشتغال گچساران هرگونه جذب نیرو در پروژه های فعال در این شهرستان تنها از طریق اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان انجام می شود.

وی ادامه داد: فرصت های شغلی مورد نیاز با در نظر گرفتن اولویت در جذب نیروهای بومی با هماهنگی اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی صورت می گیرد.

وی افزود: افزایش اشتغال باید با تاکید بر بکارگیری و استفاده از توانمندی نیروی بومی با اولویت محل سکونت نزدیکتر به شرکت ها و پیمانکاران انجام شود.

مهدی پور بیان کرد: شرکت ها و پیمانکاران فعال در گچساران از هرگونه جذب نیروی مورد نیاز به صورت خودسرانه و خارج از ضوابط قانونی به شدت خودداری و به منظور ساماندهی وضعیت اشتغال و پیشگیری از التهاب اجتماعی و تجمعات و چالش ها،لیست نیروهای مورد نیاز خود را به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اعلام نمایند.

عملیات اجرایی قطعه دوم راه اصلی گچساران- چرام(بزرگترین تونل مواصلاتی منطقه جنوب کشور ) به طول ۱۰ کیلومتر اواخر اسفندماه سال گذشته با حضور محمدرضا کدخدا زاده معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مدیر عامل موسسه حرا و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان در گچساران آغاز شد.

برای ساخت این طرح عمرانی یک هزار و ۵۷۵ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

از این میزان اعتبار در نظر گرفته شده بیش از یک هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال برای ساخت یک تونل به طول ۲ هزار و ۶۰۰ متر هزینه خواهد شد.

ساخت تونل در گردنه دیل از برنامه‌های مهم برای توسعه گچساران است که با افتتاح این طرح ۱۵ کیلومتر از طول مسیر کاهش خواهد یافت.

این طرح دهستان بویراحمد گرمسیری در شهرستان گچساران را به بنادر جنوبی متصل می‌کند.

پیش بینی شده است که پروژه بزرگترین تونل مواصلاتی جنوب کشور ظرف مدت زمان سه سال به بهره برداری برسد.

قطعه اول این طرح عمرانی به طول هفت کیلومتر بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید./راک نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار