مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسوولان کشوری و استانی در سالن اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان برگزار شد.
کد خبر: ۶۰۵۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸ 13 May 2018
مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسوولان کشوری و استانی در سالن اداره‌کل فرهنگ و ارشاد استان برگزار شد.
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم، جعفری‌نژاد جایگزین سید اسدالله هاشمی‌ مدیرکل سابق محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد شد.
نکته جالب سخنان هاشمی مدیر سابق محیط زیست تقدیرهایی بود که از مسئولان انجام گرفت که البته برخی از این تقدیرها بسیار ویژه به همراه دلایل آن عنوان شده است. 
 
چرا در مراسم تودیع و معارفه از روشنفکر تقدیر شد؟
 
هاشمی کمک های استاندار ، فیلی ،عدل هاشمی ، تاجگردون ، زارعی و نوروزی هر یک را به نوعی بیان کرد و از آن ها تقدیر نمود ، اما در این بین یک تقدیر ویژه هم وجود داشت که نه برای مسؤلان کنار گذاشته شده بود بلکه برای دکتر روشنفکر تدارک دیده شده بود .
سید اسدالله هاشمی در تقدیر از روشنفکر اینگونه گفت : جا دارد از دکتر روشنفکر هم تشکر کنم که ایشان علیرغم هیچگونه مسئولیتی اداری ولی کمک کار محیط زیست و بخشی از قتل‌های محیط بانان کمک کردند.
 مدیرکل سابق محیط زیست استان گفت :سعی کردم که در مسائل کاری، مالی و سایر مسائل خود، پاکدستی و سلامت نفس مورد اول و آخر ما باشد.
وی افزود : در راستای وظایف، برای انجام هیچ کاری و برای هیچ کسی گردن کج نکردم و نخواهم کرد. و در این راستا هم کوتاهی نکردم. ضمند اینکه برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد انشاالله فرصتی برای برادر عزیزمان آقای جعفری نژاد باشد.

هاشمی گفت : از دکتر احمدی استاندار تشکر ویژه می‌کنم که در مدت کوتاهی که در خدمت ایشان بودم که دیدگاه زیست محیطی داشتند، و همچنین مهندس فیلی.  تشکر می‌کنم از دکتر خادمی که بنده را به عنوان مدیرکل استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی کرد، از نمایندگان عزیز هم سپاسگزارم از آقای کلانتری هم سپاسگزارم که واقعاً بار سنگینی بود واقعاً در استان کهگیلویه و بویراحمد خدمت سخت است، نه اینکه ما کم آوردیم نه. ولی حقیقتاً شرایط سنگین است و خوشحالم که با عزت این بار سنگین را از دوش بنده تحویل برادر عزیزمان می‌دهیم، که ایشان بتوانند در ادامه راه با توفیق کار انجام دهند. همچنین از سردار عدل هاشمی‌پور تشکر ویژه می‌کنم از جناب دکتر تاجگردون همینطور که حمایت ویژه و قاطعی از ما داشتند، که به حفظ محیط زیست کمک کردند از آقای نوروزی تشکر می‌کنم، هرچقدر هم تشکر کنم، کم است لذا بودجه محیط زیست فوق العاده در استان ضعیف بود که با کمک ایشان وضعیت حقوق پرسنل در حد متوسط است که می‌توانند کمک کنند و آقای جعفری نژاد دیگر هیچ مشکلی برای حقوق پرسنل و بودجه ندارند و انشاالله بتوانند کمک کنند.
اسدالله هاشمی بیان کرد : از آقای زارعی هم بسیار تشکر می‌کنم از ایشان که همیشه حمایت و کمک کردند.
 
چرا در مراسم تودیع و معارفه از روشنفکر تقدیر شد؟

وی همچنین افزود : از حمایت آقای ملک حسینی برای قتل‌هایی که از سوی محیط بانان صورت گرفته بود تشکر می‌کنم که امیدوارم آقای جعفری نژاد بتواند از ظرفیت این عزیزان کمک بگیرد و یک تعامل و هم فکری داشته باشد.
مدیر کل سابق محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت : فعالیت و عملکرد که داشتیم متعلق به همه پرسنل و کارکنان اداره‌کل محیط زیست استان است، که انجام دادیم و می‌دهیم ما نیروهای نظام هستیم که در این سنگر و یا سنگر دیگری فعالیت خود را به نحو احسنت باید انجام دهیم. که در چارچوب وضعیت موجود، با سلامت نفس کار کنیم که از همکاران عزیز می‌خواهم که آقای جعفری نژاد را حمایت کنند، فرق نمی‌کند هاشمی یا جعفری باشد تفاوت در این است که کار خود را به بهترین نحو انجام دهیم، و برای حفظ محیط زیست و برای آینده‌مان و نسل‌های آینده کمک کنیم.
اسدالله هاشمی گفت : شاید در این مدت کسانی را ناراحت کرده باشم که از همه می‌خواهم به بزرگواری خودشان مرا ببخشند و حلالیت می‌طلبم
وی دردپایان سخنانش بیان کرد : از چیزی ناراحت نیستم چراکه در چارچوب برنامه‌هایم و چارچوب خانوادگی که داشتم در یک صراط مستقیم حرکت کردم و امیدوارم همه هم در یک صراط مستقیم حرکت و عاقبت به خیری در پیشگاه خداوند رو سفید باشیم و روسیاه نباشیم.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
محيط بان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
محيط بانان زنداني با پيگيري هاشمي آزاد شدند يا مدير قبل از آن ؟ عجيبه راست راست نگاه كني و ..... اين را عامه مردم ميدانند. صداقتمان چي شده ؟
مطلع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۴
عجيب بود آقاي هاشمي عملكرد مديران قبل از خودش را به نام خودش گزارش داد !!!!!!
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار