فرماندار بویراحمد از اسکان و استقرار 65 هزار حاشیه نشین در حاشیه شهر یاسوج خبرداد و از رشد روزافزون حاشیه نشینان در محدوده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد هم اظهار نگرانی کرد.
کد خبر: ۶۱۴۵۶۳
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳ 02 June 2018
به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد ، شاهرخ کناری در نشست کارگروه بانوان و خانواده استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به افزایش روزافزون جمعیت در یاسوج و مشکلاتی که وجود دارد، اظهارداشت: 65 هزار حاشیه‌نشین در یاسوج از خدمات شهری استفاده می‌کنند.

وی به کمبود اعتبارات در شهرستان بویراحمد و همچنین مشکلات شهر یاسوج اشاره و خاطرنشان کرد:‌ در شهر یاسوج در اکبرآباد ، مهریان ، سرآبتاوه ، بلهزار و مادوان حدود 65 هزار حاشیه‌نشین داریم.

فرماندار بویراحمد گفت: بزرگترین روستای کشور سرآبتاوه با 17 هزار نفر جمعیت در کنار شهر یاسوج قرار دارد و همه از خدمات شهری استفاده می‌کنند و جمعیت شهر ما اکنون با احتساب این تعداد حاشیه‌نشین 200 هزار نفر است.

کناری با اشاره به اعتبارات محدود شهرستان ، ادامه داد: با همه توان به شهرداری یاسوج جهت تجهیز و تکمیل پارک بانوان مرکز استان کمک خواهیم کرد.

رئیس کارگروه بانوان وخانواده شهرستان بویراحمد افزود: اعتبارات فرمانداری‌ و شهرستان بسیار محدود است در حالی که وقتی جمعیت شهر از 200 هزار نفر بالا می‌زند نیازمند خدمات دهی بیشتر است لذا باید ساختارهای یک کلان شهر را آماده داشته باشیم./ایلنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار