رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کهگیلویه عنوان کرد؛
رئیس شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده گفت: مصرف بنزین در چهار شهرستان طی سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است.
کد خبر: ۶۲۸۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱ 10 July 2018

به گزارش خبرنگار تابناک کهگیلویه و بویراحمد از دهدشت، امیرحسین سبزی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مصرف بنزین در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است.

رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده تصریح کرد: طی این مدت 12 میلیون و 390 هزار لیتر بنزین در جایگاه‌های سوخت شهرستان‌های کهگیلویه،چرام،لنده و بهمئی توزیع و مصرف شد.

وی افزود: 290 هزار لیتر بنزین سوپر در جایگاه‌های عرضه سوخت چهار شهرستان توزیع شده است.

سبزی‌پور به میزان مصرف گازوئیل در سه ماهه نخست سالجاری اشاره کرد و ابراز داشت: میزان مصرف نفت و گازوئیل نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است.

وی،با بیان اینکه چهار میلیون و 720 هزار متر مکعب سی.ان.جی و یک میلیون و 500 تن گاز مایع در این شهرستان‌ها مصرف شده است، بیان کرد: سوخت‌رسانی به وسیله 20 دستگاه نفت‌کش با ظرفیت 30 تا 33 هزار لیتر و سه نفت‌کش با ظرفیت 20 هزار لیتر انجام می‌شود.

سبزی‌پور با اشاره به گازرسانی به بخش‌های دیشموک و چاروسا بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود با تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه سال آینده 2 میلیون لیتر در مصرف نفت سفید صرفه‌جویی خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار