شاهین یوسف خواه بیمار مادر زادی از ناحیه دو پا که پانزاده سال انتظار برای درمان پاهای خود را میکشید با همت موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاریهای مادر زادی(محکم) استان کهگیلویه و بویراحمد زیر تیغ جراحی این موسسه در بیمارستان فوق تخصصی اورتوپد ی اختر تهران قرار گرفت .
کد خبر: ۶۲۸۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۷ 11 July 2018

به گزارش تابناک کهگیلویه و بویراحمد شاهین یوسف خواه بیمار مادر زادی از ناحیه دو پا که پانزاده سال انتظار برای درمان پاهای خود را میکشید با همت موسسه حمایت از کودکان با ناهنجاریهای مادر زادی(محکم) استان کهگیلویه و بویراحمد زیر تیغ جراحی این موسسه در بیمارستان فوق تخصصی اورتوپد ی اختر تهران قرار گرفت .
سید داریوش حسینی مدیر درمان این موسسه  خیریه پزشکی  استان از عمل جراحی  موفقیت آمیز شاهین یوسف خواه که سالهای سال به علت  کمبود هزینه مالی برای درمان خود اقدامی نکرده بود با کمک موسسه محکم( حمایت از کودکان با ناهنجاریهای مادرزادی) استان تحت عمل جراحی این موسسه قرار گرفت و تمام هزینه های پزشکی پذیرش و ترخیص شاهین از طریق موسسه پرداخت شده است .

این مدیر جواناز پرداخت کلیه هزینه های شاهین از جمله سرویس ایاب ذهاب و خدمات رفاهی که از قبل از طریق موسسه با تهران  هماهنگ شده بود، خبر داد.
سیدداریوش حسینی خاطر نشان کرد با توجه به اینکه موسسه محکم روزانه در کل استان پذیرش دارد و باتوجه به نوع ناهنجاری هر بیمار  به    بیمارستانهای تخصصی و فوق تخصصی مربوطه  در استان و سطح کشور  معرفی و بعد از تکمیل دوره ی  درمانی خود هزینه های درمانی بیماران از طریق موسسه پرداخت میشود.
 
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار